برو به :
دکوراسیون کتابخانه

دکوراسیون بهترین کتابخانه های دنیا


“دکوراسیون کتابخانه” های بزرگ و شگفت انگیز دنیا تفاوتی بارز با آنچه در کتابخانه های معمولی می بینید دارند. سالن های ارکستر و کلیساهایی که تبدیل به بهترین کتابخانه های دنیا شده اند.
ست های مردانه

ست های اسپرت و کلاسیک شیک مردانه


“ست های مردانه” بسیار شیکی که در این بخش از دنیای مد نمناک می بینید مربوط به یکی از برندهای معتبر فرانسوی است که برای مردان شیک پوش طراحی شده است.
یخچال های u bubble

یخچال های در هوا شناور u bubble


u bubble یا همان یخچال شناور در هوا جزو لوازم خانگی عجیب و غریب و البته با امکانات فوق العاده است. با استفاده از این یخچال شما می توانید به غذا دستور دهید تا به سمت شما بیاید.
شلوار تابستانی

شلوار تابستانی” امسال چی مده


“شلوار تابستانی” باید یک شلوار راحت و در عین حال شیک باشه. بعضی خانم ها فصل تابستان رو با شلوارهای رنگ روشن و گل گلی و بعضی دیگر با همان کلاسیک های همیشگی سر می کنند.
عکس های آتلیه ای

عکس های آتلیه ای نی نی


عکس های آتلیه ای نی نی های دوست داشتنی با ایده های جالب و خلاقانه برای ثبت خاطرات شیرین کودکی.
نقاب آفتاب گیر

آموزش تصویری ساخت نقاب آفتاب گیر


نقاب آفتاب گیر چرمی را با مراحل تصویری که اموزش خواهیم داد بسازید. الگوی نقاب افتاب گیر را اماده کنید و طبق دستور یک نقاب فتاب گیر چرمی زیبا برای محافظت از پوستتان بسازید.
تزیین کادو

تزیین کادو برای مخاطب خاص


تزیین کادو اولین نمایی است که طرف مقابل از کادو و هدیه ی شما می بیند . با ایده های خلاقانه یک تزیین زیبا با روبان و یا کاغذ کشی برای کادو انجام دهید.
دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران” و کافی شاپ های برتر دنیا


“دکوراسیون رستوران” و کافی شاپ های سنتی و مدرن با توجه به سه فاکتور مهم ایده ، فضا و طراحی ، اجرا می شود. برترین دکوراسیون های داخلی رستوران های دنیا با توجه به این نکات انتخاب می شوند.
کاردستی

با وسایل دور ریختنی کاردستی درست کنیم


وسایل دور ریختنی را دور نریزید و با خلاقیت و ابتکار خود از انها وسایل زیبا و تزیینی و یا کاردستی های زیبا برای کودکان بسازید. کاردستی ساختن با وسایل دوریختنی لذت دیگری دارد.