نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

جــوجه آشـوكا

طرز تهیه جــوجه آشـوکا


جوجه آشوکا یک غذای هندی خوشمزه و لذیذ است که با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فلفل دلمه ای

طرز تهیه فلفل دلمه ای شکم پر


این مقدار مناسب برای 6 نفر است.این غذا کم چرب و سرشار از ویتامین است و می توانید آن را در فر یا بخار پز یا روی اجاق گاز بپزید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
ماهی تیلاپیا با سیر و لیمو

طرز تهیه ماهی تیلاپیا با سیر و لیمو


ماهی تیلاپیا عنوان غذایی است که امروز قصد داریم طرز تهیه آن را به شما عزیزان آموزش دهیم.می خواهیم این ماهی خوشمزه و لذیذ را با سیر و لیمو درست کنیم.
ساندویچ خوراک

طرز تهیه ساندویچ خوراک مرغ


ساندویچ خوشمزه و فوق العاده ساده ای که نیم ساعته آماده می شود و مناسب پیک نیک آخر هفته با خانواده است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پاستا

طرز تهیه پاستای فلفلی و اسفناج


پاستای فلفلی و اسفناج یک ترکیب جدید و خوشمزه برای پخت پاستا است.اگر شما هم طرفدار پاستا هستید،این غذا را از دست ندهید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
پیتزا مافین

طرز تهیه پیتزا مافین


با این مقدار مواد 21 عدد پیتزامافین کوچک درست می‮شود که برای غذای اصلی 5 تا 6 کافی است. برای درست کردن این غذا نیاز به 54 دقیقه زمان دارید.
گراتن مرغ

طرز تهیه گراتن مرغ و سیب زمینی


یک غذای ایتالیایی پر طرفدار دیگر که در انواع مختلف سرو می شود. این مقدار غذا برای 6 نفر مناسب است و در مدت 2 ساعت و 20 دقیقه آمادهٔ سرو می شود.
ساندویچ همبرگر

طرز تهیه ساندویچ همبرگر مکزیکی


ساندویچ همبرگر مکزیکی یک روش بسیار خوشمزه و لذیذ برای پخت همبرگر است.این مقدار مناسب برای 5 نفر است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ کبابی

طرز تهیه مرغ کبابی پرتقالی


برای درست کردن این مرغ برشته نیاز به کمتر از 30 دقیقه زمان دارید. و این مقدار مناسب 6 نفر است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
تاکوی گوشت

طرز تهیه تاکوی گوشت آرام پز


تاکوی گوشت یک غذای اصیل مکزیکی است که درست کردن آن کار زیاد سختی نیست اما با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.