دیگران چه می خوانند..؟
استیک

طرز تهیه استیک


این مقدار مناسب 1 نفر است. و 2 ساعت برای مرینت آن زمان لازم است.
بورک تن ماهی

طرز تهیه بورک تن ماهی


این مقدار مناسب برای : 2 - 3 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 30 دقیقه و زمان پخت : 15 دقیقه است.
مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک

طرز تهیه مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک


شما می توانید این خوراک لذیذ را با مواد محدودی تهیه نمایید و از طعم و رایحۀ دلچسب آن لذت ببرید. مدت زمان تهیۀ این غذا 1 ساعت می باشد ویرای سرو به تعداد 5 نفر مناسب است.
برنج پیلاف با قارچ و گردو

طرز تهیه برنج پیلاف با قارچ و گردو


پلو با قارچ و سبزیجات و گردو (یا دانه کاج) خوش عطر و بویی که به آن اضافه شده، طعم فوق العاده دلچسبی خواهد یافت. این مقدار مواد برای 2 تا 3 نفر مناسب می باشد و در مدت 1 ساعت و 10 دقیقه آماده می شود.
پاستا مرغ توفری (Chicken Tetrazzini)

طرز تهیه پاستا مرغ توفری (Chicken Tetrazzini)


تترازینی مرغ نوعی خوراک امریکایی است که با خامه، قارچ، بادام، گوشت مرغ یا ماهی درست می شود و با سبزیجاتی مثل پیازچه و جعفری معطر می شود. این سس اغلب روی پاستا ریخته و در فر طبخ می شود. زمان آماده سازی این غذا 20 دقیقه و زمان پخت آن 15 دقیقه خواهد بود.
بورک گوشت

طرز تهیه بورک گوشت


این مقدار مناسب برای : 3 - 4 نفر و زمان آماده سازی مواد : 15 دقیقه و زمان پخت :15 - 20 دقیقه است.
سالاد مرغ قفقازی (Circassian Chicken)

طرز تهیه سالاد مرغ قفقازی (Circassian Chicken)


این سالاد همراه خیارشور یک ساندویچ بسیار خوشمزه است. برای تهیه سالاد مرغ قفقازی بهتر است از سینه مرغ یا قرقاول استفاده کنید تا طعم مرغ را به‎طور کامل به سالاد منتقل کند.این سالاد به خوبی تا 4 روز قابل نگهداری در یخچال است. حداکثر 50 دقیقه زمان برای آماده کردن سالاد مرغ قفقازی نیاز دارید و برای 6 نفر کافی است.
پلو مرغ هندی

طرز تهیه پلو مرغ هندی


برای درست کردن یک دستور غذای ساده، خوشمزه و سریع نیاز به وقت زیادی ندارید. حداکثر تا 1 ساعت این غذا روی میز مهمانی شما قرار خواهد گرفت.
ساندویچ مرغ گریل شده با خردل

طرز تهیه ساندویچ مرغ گریل شده با خردل


این ساندویچ هیجان انگیز (ساندویچ مرغ گریل شده) همراه با سالاد، یک وعده غذایی کامل و خوشمزه است و برای کودکان نیز غذای خوبی محسوب می شود. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر ساندویچ درست کنید. این غذا در مدت 55 دقیقه آماده می شود.
سوشی رول کالیفرنیا

طرز تهیه سوشی رول کالیفرنیا


سوشی رول کالیفرنیا در محبوبیت جهانی سوشی، نقش به سزایی داشته است. دستورالعمل زیر هم مناسب رول های معمولی و هم رول های پشت و رو می باشد. در این رول می توانید به جای آواکادو از انبه هم استفاده نمایید. این سوشی خوشمزه در 20 دقیقه آماده می شود برای تعداد 6 نفر مناسب است.
برنج قهوه ای

طرز تهیه برنج قهوه ای


اگر از طعم برنج سفید خسته شده اید و می خواهید کمی تنوع به رژیم غذایی خود دهید حتما نحوه پخت برنج قهوه ای بدرد شما می خورد. حداکثر زمان لازم برای آماده کردن برنج قهوه‎ای 1 ساعت است.