برو به :
قارچ پلو ایتالیایی

طرز تهیه قارچ پلو ایتالیایی


آنچه در تهیه قارچ پلو اهمیت دارد استفاده از عصاره قارچ برای تهیه ریزوتو است اما اگر در دسترس ندارید می توانید از عصاره سبزیجات هم استفاده کنید.
سالمون بخارپز

طرز تهیه ماهی سالمون بخارپز


برای پختن سالمون بخارپز از بخارپز بامبویی استفاده می‮شود؛ اگر ندارید، می‮توانید از بخارپز برقی استفاده کنید یا یک بخارپز درست کنید. به این صورت که یک سبد فلزی گرد پایه‮‮دار را در ارتفاع حداقل 3 سانتی‮متری تابه یا قابلمه پر از آب قرار دهید
خوراک مرغ لهستانی

طرز تهیه خوراک مرغ لهستانی


برای درست کردن خوراک مرغ لهستانی پاپریکا 10 دقیقه زمان آماده‎سازی و 45 دقیقه زمان پخت در نظر گرفته شده است. این مقدار خوراک برای 4 تا 6 نفر کافیست.
خوراک بوقلمون شکم پر

طرز تهیه خوراک بوقلمون شکم پر با سس انار


برای درست کردن خوراک بوقلمون شکم پر چون گوشت بوقلمون دیرپز هست و برای اینکه بتونین یه بوقلمون لطیف و لذیذ داشته باشید باید حدلااقل 8 ساعت برای پخت در نظر بگیرید.
همبرگر

طرز تهیه همبرگر


دستور تهیه همبرگر در خانه با گوشت چرخ کرده و به شیوه ای بسیار ساده را در این بخش از غذاهای خارجی آشپزخانه نمناک بیاموزید.
مرغ با چاتنی آلو

طرز تهیه مرغ با چاتنی آلو


مرغ با چاتنی آلو یک غذ ای ترش و شیرین و معطر است که به سرعت آماده می شود. این غذا در مدت 30 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
نودل و میگوی تند

طرز تهیه نودل و میگوی تند


برای تهیه نودل و میگوی تند ابتدا روغن کنجد را در یک ماهی تابه گرم کنید و تخم مرغ های زده شده را داخل آن بریزید. تخم مرغ ها را خوب کف ماهی تابه بریزید تا حالت املت پیدا کند.
تاس کباب

طرز تهیه تاس کباب


تاس کباب خوراک گوشت و سبزیجاتی است که از قدیم بخصوص توسط مادربزرگها طبخ می شده است. گوشتی که برای تهیه تاس کباب استفاده می شود بایستی حتما گوشت گوسفندی و ترجیحا دنده باشد.