دیگران چه می خوانند..؟
داوود رشیدی

اولین سالگرد درگذشت داوود رشیدی + عکس


پنجم شهریور ماه 96 اولین سالگرد درگذشت داوود رشیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است، احترام برومند همسر داوود رشیدی تصویری از حال و هوای خانه اش بدون داوود رشیدی را منتشر کرد.
بهاره رهنما

نخستین تصاویر از ازدواج مجدد “بهاره رهنما


بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته 4 شهریورماه 96 برای دومین بار پای سفره عقد نشست، نخستین تصاویر از ازدواج مجدد “بهاره رهنما” با امیرخسرو عباسی را در ادامه مشاهده میکنید.
ازدواج

ازدواج های هالیوودی عجیب و غریب + تصاویر


تابحال چیزی درباره ازدواج هایی به سبک های عجیب زوج های هالیوودی و ثبت قرارداد قبل از ازدواج در بین آنها شنیده اید؟! ما در این مطلب نمونه هایی از عجیب ترین ازدواج های هالیوود را برایتان گردآوری کرده ایم.
پلیس

بازیگران ایرانی که پلیس شدند + تصاویر


در این مطلب گزارشی از بازیگرانی که در فیلم هایشان در نقش پلیس ظاهر شدند از جمله شهاب حسینی در پلیس جوان و پوریا پورسرخ در ماتادور به همراه تصاویری از این بازیگران ارائه میدهیم.
بازیگر زن کچل

بازیگر زن به خاطر خواهر بیمارش کچل کرد! + تصاویر


بازیگر زن کچل کرد تا با ارسال تصوری از سرتراشیده ی خود برای مادرش او را شگفت زده سازد ، این کمدین مشهور و البته جنجالی برای همراه بودن با خواهرش که مبتلا به بیماری سرطان است موهایش را تراشید.
فریبا نادری

فریبا نادری به زودی مادر میشود + عکس


فریبا نادری بازیگر سریال پرستاران با حضور در برنامه صبح خلیج فارس با اجرای نجمه جودکی از علاقه ای که به مادر شدن دارد صحبت کرد و گفت : این روزها به مادر شدن بیش از هرچیز دیگری فکر میکنم.