برو به :
خانم چادری

خانم های چادری و خوشتیپ شهرمان


زمانی که چادر زینت بخش حجاب و لباس های شما می شود نمی توان گفت که در خصوصیات اخلاقی و رفتاری شما تغییری نداده و مانع از فعالیت های اجتماعی شما می شود. می توان با انتخاب لباس و چادر مناسب یک خانم خوشتیپ و به روز بوده که نقش زیادی را در اجتماع ایفا می کند.
بازیگران زن خوشتیپ

نفر اول بازیگران زن خوشتیپ ایران کیه؟


بازیگران زن خوشتیپ ایرانی را می شناسید؟ حرف از دنیای مد که می شود بعضی از سلبریتی های ایرانی خوش پوش با اعتماد به نفس ترند که در مورد سبک لباس پوشیدنشان برایتان می گوییم.
عطر پاییز

با جذابترین عطرهای پاییز 2015 آشنا شوید


با نزدیک شدن به فصل پاییز یکی از جذابترین بخش از تغییرات مد ،انتخاب عطر مناسب است.جذابترین و بهترین عطرهای پاییز 2015 را در این بخش از دنیای مد نمناک بشناسید.
لباس پوشیدن

10 راز لباس پوشیدن زنانه


لباس پوشیدن فوت و فن های خاص خودش را دارد. یک خانم شیک پوش فقط به مدل و قیمت لباس توجه نمی کند. رازهای خوش پوشی و جذاب بودن رعایت اصول لباس پوشیدن با دقت دراجزای زیر و رو است.
نگهداری آلوئه ورا

بهترین روش نگهداری و تکثیر آلوئه ورا


نگهداری آلوئه ورا فوت و فن هایی دارد مثل:چه دمایی مناسب این گیاه است؟، چقدربه آلوئه ورا آب بدهیم و برای تقویت آلوئه روا از چه کودی استفاده کنیم؟ و قبل از خرید آلوئه ورا چه نکاتی را باید بدانیم؟
تزیین خانه

تزیین خانه و ساخت وسایل دکوری با سنگ


در ادامه بخش تزیین خانه با وسایل ساده و دورریختنی می رسیم به ساخت وسایل تزیینی با سنگ های ریز و درشتی که می توانید از رودخانه ها و .. جمع آوری کنید و با رنگ آمیزی آنها یک وسیله زیبا بسازید.
مجید مظفری

رازهای شیک پوشی مجید مظفری


مجید مظفری به جرات یکی از بازیگران خوش پوشی است که بعد از سپری کردن سالهای جوانی هنوزهم به شیک پوش بودنش اهمیت می دهد. بااصول شیک پوشی به سبک مجیدمظفری آشنا شوید.