برو به :
مصاحبه با مدل ایرانی

مصاحبه با مدل ایرانی خارج از کشور سارا راسل


سارا راسل مدل ایرانی برند نیو حجاب در خارج از کشور فعالیت می کند. سارا راسل بزرگ شده ی انگلستان است اما این دوران تاثیری بر اصالت ایرانی او نداشته است. مصاحبه ی خواندنی این مدل ایرانی را با هم می خوانیم.
مدل تاج عروس

مدل تاج عروس اروپایی و ترک 2015


مدل تاج عروس و آرایش جدید عروس با سبک و استایل های اروپایی و ترک و مجموعه ای از جدیدترین مدل عروس های 2015 را در ادامه مشاهده می فرمایید.
انتخاب لباس آقایان

راز انتخاب لباس آقایان چاق


مردان چاق چگونه لباس بپوشند که خوش تیپ و کمی لاغر تر دیده شوند؟ رازهای جالبی برای انتخاب لباس آقایان چاق و سایز بزرگ داریم که در این بخش خواهید خواند.
لباس جدید ضد قوز

لباس جدید ضد قوز برای کاربران کامپیوتر


لباس جدید و عجیبی توسط یک طراح هلندی طراحی شده است که به وسیله ی آن کاربران کامپیوتر اجازه ی قوز کردن نخواهند داشت و با این روش ستون فقراتشان صاف قرار می گیرد.
کمد لباس هالیوودی ها

در کمد لباس هالیوودی ها چه خبره!


کمد لباس هالیوودی ها پر از کیف و کفش های برند و لباس های خاص است. در بین این بازیگران و خواننده های هالیوودی ماریا کری با داشتن 1000 جفت کفش لوئیس ویلتون یکی از رکرود داران است.
ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسکهای جورابی


ساخت عروسکهای جورابی اونهم با جوراب های دورریختنی و یا تک لنگه مونده کار جالبیه که امتحانش می ارزه. به جورابهای دورریختنی به عنوان یک وسیله ی عروسک سازی نگاه و شروع کنید.
ویترین مغازه

ویترین مغازه هایی که جذب مشتری می کنند


ویترین مغازه اولین نمایی است که مشتری از مغازه و فروشگاه شما می بیند و در همان زمان تصور کیفیت و زیبایی اجناس در ذهنش شکل می گیرد. به دکوراتورتان بگویید تا یک ویترین آهن ربایی طراحی کند.
کاسه هایی از جنس برگ درختان

ظروفی بی نظیر به ظرافت برگ درختان + تصاویر


دقت و ظرافت در نمونه کارهای هنرمند ژاپنی را می توان در آثار جدید وی مشاهده کرد.Kay Sekimachi در آخرین نمونه کارهای خود ظروفی از جنس برگ درختان ساخته است که بسیار زیبا و رویایی می باشند.
پیراهن مردانه

پیراهن مردانه 2015 برای اسپرت و رسمی پوش ها


آقایان پیراهن را با استایل و سبک پوشش خود انتخاب می کنند که طرفدار هر نوع پوشش و تیپی که باشند مسلما جدیدترین ها و به روزترین ها را در لیست لباس هایشان قرار می دهند. جدیدترین پیراهن مردانه اسپرت و رسمی را در این مطلب ببینید.
جذابیت آقایان

رازهای جذابیت و خوش تیپی آقایان


جذابیت آقایان و شیک پوش بودن مردان چند راز مهم دارد که طراحان لباس طبق آن مدلینگ ها را برای کت واکها و فشن شوهای هتگی و ماهانه آماده می کنند.
ساخت کاردستی

ساخت کاردستی با رول دستمال توالت


ساخت کاردستی با مقوا و وسایل دورریختنی برای کودکان کار شما خلاق هاست . یک رول دستمال توالت و مقداری خرده ریز بردارید و برای کودک یک اسباب بازی بسازید.