دیگران چه می خوانند..؟
پیکاتای مرغ

طرز تهیه پیکاتای مرغ


یک غذای ساده و لذیذ ایتالیایی که با میوه کِیپر (caper) آماده می شود. این غذا در مدت 45 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
مرغ معطر با سیب‌ زمینی

طرز تهیه مرغ معطر با سیب زمینی


با قرار دادن تکه های متوسط مرغ و سیب زمینی در تابه ای پر از سبزیجات معطر، به غذایی با عطر و بوی بهشتی می رسیم که خوردن آن بسیار لذت بخش است. توجه داشته باشید که به دلیل استفاده از قرص عصاره مرغ و سبزیجات، در اضافه کردن نمک به غذا باید احتیاط کنید؛ این عصاره ها نمک زیادی دارند.
پیتزای کدو و پنیر

طرز تهیه پیتزای کدو و پنیر


با ریختن بلوچیز روی کدوهای تنبل پیتزای سبک و رژیمی را خوشمزه ‮تر می‮ کنید. برای درست کردن این پیتزا زمانی کمتر از 1 ساعت نیاز است.
استیک تِندرلوین (Tenderloin)

طرز تهیه استیک تِندرلوین (Tenderloin)


استیک تندرولین، غذایی مقوی و لذیذ است که اگر با سبزیجات یا پورۀ سیب زمینی خورده شود تمام مواد مورد نیاز بدن را تأمین می کند. زمان آماده سازی مواد این غذا 15 دقیقه، زمان پخت آن 50 دقیقه و کلاً در مدت 1 ساعت و 20 دقیقه آماده می شود و برای 3 نفر قابل سرو می باشد.
خوراک مرغ و اسفناج

طرز تهیه خوراک مرغ و اسفناج


می توانید در این خوراک به جای مرغ، از ماهی، میگو و صدف هم استفاده کنید. این غذا در مدت 20 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)

طرز تهیه لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)


لازانیای تابه‎ای یکی از غذاهای کلاسیک ایتالیا است که بدون نیاز به فر پخته‎ می ‎شود. در صورتی که این پنیرها در دسترس شما نبودند می توانید تنها با یک نوع پنیر یا هر پنیر جایگزینی که دوست دارید این لازانیا را طبخ کنید.
کاسرول تن ماهی با قارچ

طرز تهیه کاسرول تن ماهی با قارچ


کاسرول ها معمولا به خاطر داشتن چربی زیاد بدنام شده اند. بیشتر دستورهای سنتی از سس مایونز، سوپ های خامه ای و یا خامه های بسیار زیاد برای پخت این غذا استفاده می کنند. خوشبختانه تنها با انجام تغییرات کوچک، می توان کاسرول را به غذایی سالم تبدیل کرد.
پنه با سس اسفناج و پنیر

طرز تهیه پنه با سس اسفناج و پنیر


پنه نوعی پاستای استوانه ای کوچک است که دو سر آن مورب بریده شده است. در این دستور پنه را با سس اسفناج و پنیر آماده می کنیم که هم بسیار ساده است و هم سرشار از آهن. زمان لازم برای تهیه این غذا حدود نیم ساعت است.
خوراک گولاش ( مجارستان )  Goulash

خوراک گولاش Goulash ( مجارستان )


این خوراک نوعی طاس کباب است که خورش هم محسوب میشه و متعلق به مجارستانه و در اروپای شمال شرقی خواهان زیاد داره . با پاستا و برنج و انواع نان سرو میشود .