نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

لازانیا با تخم مرغ

طرز تهیه لازانیا با تخم مرغ


لازانیا با تخم مرغ یک غذای بسیار خوشمزه و دلچسب است . این مقدار مناسب برای 4 نفر است. در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ لیموفلفلی

طرز تهیه مرغ لیمو فلفلی


درست کردن این مرغ با مخلوط ادویه جات حداکثر 1 ساعت زمان می برد. مواد لازم این دستور برای 8 نفر کافی است.
برنج مخلوط لیمویی

طرز تهیه برنج مخلوط لیمویی


این برنج لیمویی به تنهایی یک وعده غذای کامل و خوشمزه محسوب می شود که می توانید همراه غذاهای گوشتی نیز سرو کنید. برنج تند هندی در مدت 40 دقیقه آماده می شود و برای سرو 4 نفر مناسب است.
رست بیف با سس رزماری

رست بیف با سس رزماری


این رست بیف طعم متفاوتی دارد که هر کسی را بر سر میز می‎کشاند. شما به 20 دقیقه زمان برای آماده‎سازی مواد و حدود 1 ساعت زمان برای گریل گوشت نیاز دارید. و برای 8 نفر مناسب است. رست بیف را می‎توانید با سس خردل نیز سرو کنید.
کتلت عربی

طرز تهیه کتلت عربی


کتلت عربی یکی از غذای پرطرفدار و خوشمزه است . این مقدار مناسب 4 نفر است. و 45 دقیقه زمان برای تهیه ی آن نیاز است.همراه ما باشید.
غذای کره ای

طرز تهیه پولگوگی غذای کره ای bulgog


پولگوگی به معنی گوشت کمی بریان پولگوگی یکی از غذاهای خیییلی معروف، محبوب و خوشمزه در آسیا است.آموزش تهیه این غذای کره ای را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مقلوبه

طرز تهیه مقلوبه


مقلوبه نوعی غذای فلسطینی است که در در ظرف نسوز پخته می شود و ترجمه تحت الفظی نام آن بادمجان سر و ته است. این غذا بهتر است در فر پخته شود، ولی اگر فر در دسترس نبود می توانید ان را روی اجاق گاز طبخ کنید
خوراک مرغابی با قارچ

طرز تهیه خوراک مرغابی با قارچ


در این غذا طعم اصلی با گوشت مرغابی شکاری (طرز پخت گوشت شکار) است و بقیه مواد برای بهتر کردن مزه آن و نه تحت الشعاع قرار دادن طعم مرغابی هستند.در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ خامه ای

طرز تهیه مرغ خامه ای


مرغ خامه‎ای غذایی ایتالیایی است که به راحتی با سینه مرغ و قارچ آماده می ‎شود. می ‎توانید با نان باگت، به صورت ساندویچ، آن را سرو کنید. یا با برنج، سبزیجات و بهتر از همه این ها، با سیب‎زمینی تنوری سرو کنید. برای آماده‎سازی این غذا 30 دقیقه و برای پخت آن نیز به 30 دقیقه زمان نیاز دارید.
کاری بره هندی با ماست

طرز تهیه کاری بره هندی با ماست


کاری هایی که حاوی خامه و ماست هستند به راحتی سفت می شوند برای جلوگیری از این مساله، در مراحل آخر پخت شعله را کم کنید تا خامه نگیرد. زمان آماده کردن مواد این غذا 15 دقیقه و زمان پخت آن 130 دقیقه است.