دیگران چه می خوانند..؟
مدل محجبه

سوء استفاده مدل محجبه از اسلام + تصاویر


ماریا ادریسی اولین مدل محجبه برند مشهور H&M در مصاحبه با یکی از مجلات اینترنتی انگلیسی هدف سوء استفاده گرانه خود را از پوشیدن لباس های زنان مسلمان را فاش کرد.
هدایای سال نو

تزیین هدایای سال نو میلادی


به مناسبت فرار رسیدن سال نو میلادی و جشن کریسمس در این بخش از سایت نمناک با مدل های جدید و ویژه تزیینات هدایای سال نو که به صورت بسته بندی های بسیار شیک تهیه شده لذت ببرید.
گل سر نمدی

آموزش تصویری ساخت گل سرهای نمدی + تصاویر


بااستفاده از وسایل ساده و قابل دستری در خانه میتوانید انواع کاردستی ها شامل گل سر ،تل ،کش سر و غیره را با خلاقیت خودتان درست کنید و از وسایلی که به سلیقه خودتان٬ درست شده اند لذت بیشتری ببرید.
هدیه مناسب

بهترین راهکار اقتصادی در خرید هدیه مناسب


هدیه دهنده ها بیشتر به جذابیت کادو فکر می کنند در حالی که هدیه گیرنده ها به کارایی آن اهمیت می دهند. در این مطلب قوانین موجود برای تهیه هدیه مناسب در دنیای اقتصاد رفتاری را مطالعه می کنیم.
لباس

این لباس ها برایتان خطرناک هستند !


پوشیدن لباس های مختلف بسیار هیجان انگیز است اما بهتر است قبل از انتخاب لباسی که می خواهید بخرید و در دراز مدت به تن کنید، بیشتر بیاندیشید تا به سلامت بدن تان آسیب نزند.
لباس هالیوودی ها

زشت و مسخره های لباس هالیوودی ها +تصاویر


با خواندن عنوان مسخره ترین لباس هالیوودی ها حتما به یاد لیدی گاگا خواهید افتاد اما این خواننده زن خارجی در این مورد تنها نیست و سلبریتی های دیگری هم حتی از او پیش ترند.
کلاه تولد

آموزش ساده ساخت کلاه تولد تک شاخ+تصاویر


کلاه تولد یکی از مهمترین وسایل تزیین تولد به شمار می رود. برای این که جشن تولد چشم نواز برگزار شود انتخاب یک کلاه تولد زیبا مهم است. در این پست طرز ساخت کلاه تولد تک شاخ را به شما آموزش می دهیم.