برو به :
ساخت آویز گلدان

آموزش ساخت آویز گلدان


در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم به صورت تصویری و مرحله به مرحله با آموزش چندین گره ی ساده ساخت آویز بسیار زیبای گلدان را به شما آموزش دهیم.
آموزش ساخت انگشتر

آموزش ساخت انگشتر با قاشق


سری به کابینت ها و کشوی ظروف قدیمی بزنید و قاشق های زیبای قدیمی و بدون مصرف را جدا کنید که در این بخش قصد داریم ساخت انگشترهای زیبا در خانه با قاشق را آموزش دهیم.
رنگ موی عنابی

رنگ موی عنابی سال 94


رنگ موی عنابی به عنوان رنگ موی زنانه سال 94 انتخاب شده است. البته باید گفت که آرایشگران ماهر معتقدند رنگ عنابی با ترکیب انگوری جلوه ی بیشتری دارد و از این ترکیب استفاده می کنند.
آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی

آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی نوروز 94


آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی در منزل با استفاده از مقوا و نخ های کاموایی با سادگی به شما این امکان را می دهد که خودتان برای کادوی سال نو و تولد عزیزانتان جعبه بسازید.
خرید کت و شلوار

نکات مهم در خرید کت و شلوار


دانستن نکات مهم در خرید کت و شلوار رمز اصلی داشتن یک کت و شلوار مناسب و شیک است. قانون های خرید کت و شلوار شامل طراحی دوخت و مچ شدن آن با استایل بدنی شماست.
رنگ سال

روش انتخاب رنگ سال چگونه است؟


رنگ سال چجوری انتخاب می شه و پشت این انتخاب چه چیزی نهفته است؟ سازمان جهانی رنگ پانتون از کی شروع به کار کرده و چطور رنگ های هر سال رو انتخاب می کنه؟
رنگ سال 2015

رنگ سال 2015 - رنگ سال 1394 + تصاویر


رنگ سال 2015 توسط کمپانی بزرگ پانتون رنگ عنابی (شرابی خاکی) اعلام شد که با توجه به قوی بودن این رنگ از ان به عنوان رنگ پایه برای رنگ لباس و رنگ مو به زیبایی می توان استفاده کرد.
تخمه مرغ هفت سین

آموزش تصویری تزیین تخمه مرغ هفت سین


تزیین تخمه مرغ هفت سین برای سال نو با لوازمی ساده که در منزل دارید می تواند لذت بخش باشد و ذوق و سلیقه ی شما را در سفره ی هفت سین به نمایش بگذارد.