دیگران چه می خوانند..؟
نان کدویی

طرز تهیه نان کدویی


این مقدار مناسب 4 نفر است. و 70 دقیقه زمان برای آماده سازی آن زمان مورد نیاز است.طرز تهیه نان کدویی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مافین ریواس و عسل

طرز تهیه مافین ریواس و عسل


این مافین بسیار خوشمزه، نرم و لطیف، اسفنجی و سبک و همچنین فوق العاده مقویه. طعمش به دلیل وجود عسل و شکر قهوه ای بسیار خاصه و ترکیب ریواس و مغزها هم باعث خاص تر شدنش میشه.
کیک آلوی سیاه

طرز تهیه کیک آلوی سیاه


آلو ترش و شیرین سیاه و طلایی از میوه های محبوب بعضی از کیک دوستان است. کیک آلو سیاه (به آن آلو شابلون هم می گوییم) به خاطر شیرینیِ کم و مزه طبیعی و ملس میوه که لابه لای مواد می خزد، طرفدار دارد.
کوکیز انار

طرز تهیه کوکیز انار


شیرینی های خوشمزه ای که حتماً پیشنهاد میکنم تهیه کنید، ترکیب شکلات و انار طعم فوق العاده ای به این کوکی ها می دهد.
نان پوسته ای

طرز تهیه نان پوسته ای


نان پوسته ای بسیار لطیف و زیباست و مصرف آن با وعده های غذایی مختلف امکانپذیر و دلچسب خواهد بود. این مقدار برای 4 نفر کافی است.
کیک آویشن

طرز تهیه کیک آویشن


کیک آویشن با سبزیجات معطر همانند آویشن و اسطوخودوس درست می شود، کمی عجیب اما هیجان انگیز است. گویا دم نوش گیاهی می خورید که عطر و طعم جدید و جالبی دارد.
کیک موز

طرز تهیه کیک موز با خامه ترش


احتمالا فکر،میکنید این همان رسپی نان موز است ولی اینطور نیست . این نان موز متفاوتی است که به آن خامه ترش اضافه شده است که زمانیکه خامه ترش می زنیم طعمش فوق العاده خوب می شود.
نان دارچینی

طرز تهیه نان دارچینی


نان دارچینی پیشنهاد خوشمزه ی ما در این بخش است که عطر خوش آن بسیار لذت بخش خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیر گره دار

طرز تهیه نان سیر گره دار


زمان پخت نان سیر گره دار 15 دقیقه است و برای ور آمدن خمیر نیاز به 4 ساعت زمان دارید. این مقدار مواد برای درست کردن 20 نان گره‮ای کافی است. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کیک گیلاس با مغز فندق

طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق را آموزش خواهیم داد.طعم این کیک برای مدت ها در ذائقه شما ماندگار خواهد بود.
فلورانتین

طرز تهیه فلورانتین


فلورانتین نام شیرینی بسیار خوش طعم است که گزینه ی بسیار مناسبی برای پذیرایی از مهمانان شما است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مینی کیک انجل فود

طرز تهیه مینی کیک انجل فود


مینی کیک انجل فود دستور پیشنهادی خوشمزه ما در این بخش است.این کیک خوشمزه را درست کنید و در وعده ی صبحانه و یا عصرانه از آن استفاده کنید.