نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

میتلف گوشت

طرز تهیه میتلف گوشت


میتلف همینطور که از ترجمه خود کلمه هم پیداست همون گوشته که داخل قالبهای لوف یا به قول معروف قالب کیک انگلیسی پخته میشود.این مقدار مناسب برای :10-12 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 30 دقیقه و زمان پخت :60 دقیقه است.
لازانیای ریکوتا

طرز تهیه لازانیای ریکوتا


ورقه‏ های لازانیا را در ظرفی حاوی آبِ سرد به مدت یک ساعت خیس کنید تا نرم شود، سپس آن را به ‏آرامی آبکش کرده...برای آموزش تهیه در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
خوراک ماهی سفید با کاری

طرز تهیه خوراک ماهی سفید با کاری


پیشنهاد می کنیم این غذا را با برنج سرو کنید. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر این غذا را در مدت 1 ساعت و 45 دقیقه درست کنید.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
خوراک مرغ عسلی با خردل

طرز تهیه خوراک مرغ عسلی با خردل


برای آماده کردن غذا 10 دقیقه و برای پخت آن حداکثر 45 دقیقه زمان نیاز است. توجه داشته باشیم که برای پختن مرغ به این صورت بهتر است ران مرغ‎ها را با پوست بپزیم تا مانع از خشک شدن گوشت آنها شویم، سپس در انتها پوست را جدا می‎کنیم تا گوشت همچنان تازه و لطیف باشد.
پیتزای مرغ با سس باربکیو

طرز تهیه پیتزای مرغ با سس باربکیو


پیتزای مرغ با سس باربکیو یک طعم جدید و خوشمزه برای علاقه مندان به فست فود است.برای آموزش تهیه در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
کاری ران مرغ با سبزیجات

طرز تهیه کاری ران مرغ با سبزیجات


میز آشپزخانه تان را پر از کاری کرده و یک ضیافت باشکوه هندی راه بیاندازید. زمان آماده سازی: 15 دقیقه و زمان پخت: 85 دقیقه است. اگر برگ کاری ندارید نگران نباشید غذای شما عطر و طعم خاص خود را با چاشنی کاری حفظ خواهد کرد.
کاری قرمز مرغ تایلندی

طرز تهیه کاری قرمز مرغ تایلندی


کاری تایلندی سنتی از مخلوط مزه‎های ترش، شیرین، نمکی و فلفلی تشکیل می‎شود. برای تهیه این غذا می‎توانید از چاشنی آماده کاری‎ تایلندی هم استفاده کنید. از انواع سبزیجات در این کاری استفاده کنید؛ مثل کلم، هویج یا لوبیا سبز.
شپردز پای بوقلمون (shepherds pie)

طرز تهیه شپردز پای بوقلمون (shepherds pie)


تنها تفاوت شپردزپای بوقلمون و لوبیا سبز با شپردز پای کلاسیک، استفاده از گوشت بوقلمون و لوبیاسبز است. زمان آماده سازی: 20 دقیقه و زمان پخت: 40 دقیقه است. در کل به 1 ساعت زمان نیاز دارید.
استیک براکیول (Braciole)

طرز تهیه استیک براکیول (Braciole)


Braciole استیکی ایتالیایی است که با ترکیبی از پنیرها، استافینگ و سالسای گوجه فرنگی به شکل رولت پیچیده و گریل می شود. آماده کردن مواد این غذا 25 دقیقه زمان می برد و پختن آن 1 ساعت و 45 دقیقه وقت خواهد برد.
پیکاتای مرغ

طرز تهیه پیکاتای مرغ


یک غذای ساده و لذیذ ایتالیایی که با میوه کِیپر (caper) آماده می شود. این غذا در مدت 45 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
مرغ معطر با سیب‌ زمینی

طرز تهیه مرغ معطر با سیب زمینی


با قرار دادن تکه های متوسط مرغ و سیب زمینی در تابه ای پر از سبزیجات معطر، به غذایی با عطر و بوی بهشتی می رسیم که خوردن آن بسیار لذت بخش است. توجه داشته باشید که به دلیل استفاده از قرص عصاره مرغ و سبزیجات، در اضافه کردن نمک به غذا باید احتیاط کنید؛ این عصاره ها نمک زیادی دارند.
پیتزای کدو و پنیر

طرز تهیه پیتزای کدو و پنیر


با ریختن بلوچیز روی کدوهای تنبل پیتزای سبک و رژیمی را خوشمزه ‮تر می‮ کنید. برای درست کردن این پیتزا زمانی کمتر از 1 ساعت نیاز است.
استیک تِندرلوین (Tenderloin)

طرز تهیه استیک تِندرلوین (Tenderloin)


استیک تندرولین، غذایی مقوی و لذیذ است که اگر با سبزیجات یا پورۀ سیب زمینی خورده شود تمام مواد مورد نیاز بدن را تأمین می کند. زمان آماده سازی مواد این غذا 15 دقیقه، زمان پخت آن 50 دقیقه و کلاً در مدت 1 ساعت و 20 دقیقه آماده می شود و برای 3 نفر قابل سرو می باشد.