دیگران چه می خوانند..؟
میگو یونانی با پنیر فتا

طرز تهیه میگو یونانی با پنیر فتا


این خوراک دریایی یونانی، که میگو ماده اصلی تشکیل دهنده آن است هم با نان و برنج قابل سرو است و هم می تواند سس بسیار خوشمزه و سریعی برای پاستا باشد.
پیتزای همبرگر و گوجه

طرز تهیه پیتزای همبرگر و گوجه


این پیتزا در صورت وجود خمیر پیتزا، به سرعت و در مدت 30 دقیقه آماده سرو می گردد. این مقدار مواد برای پیتزا به تعداد 4 نفر مناسب است.
فلافل عربی

طرز تهیه فلافل عربی


فلافل یکی از غذاهای لبنانی است که وقتی از کنار ساندویچی های نزدیک بازار تهران می گذریم بوی سرخ شده آن به مشام می رسد و هر رهگذری را به سوی خود می کشاند.
کاری مرغ تایلندی

طرز تهیه کاری مرغ تایلندی


برای درست کردن این غذا نیاز به 1 قاشق غذاخوری سس ماهی دارید که می توانید از سوپرمارکت های معتبر تهیه کنید. در غیر این صورت از 1 قاشق سس سویا استفاده کنید. این خوراک را می توانید در زمان کمتر از 1 ساعت آماده و با برنج سرو کنید.
اینچیلادای لوبیا

طرز تهیه اینچیلادای لوبیا


اینچیلادای لوبیا (Bean enchiladas) غذای مکزیکی است که با نان ترتیلا درست می شود. انواع اینچیلادا بر حسب موادی که داخل نان ترتیلا قرار داده می شود نامهای متفاوتی به خود می گیرند.
ساشیمی تن با برنج

طرز تهیه ساشیمی تن با برنج


این خوراک اصالتاً از ترکیب فیله ماهی خامِ تازه (تکه شده در قطعات نازک) و سسی که معمولاً از مخلوط نمودن وَسَبی (wasabi) و سس سویا حاصل می شود، تهیه می شود. با این مقدار مواد برای دو نفر می توانید ساشیمی درست کنید. زمان طبخ این غذا1 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی

طرز تهیه جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی


پاستینا کوچکترین نوع پاستا می باشد که به همراه تکه های خرد شده مرغ ترکیبی اشتها برانگیز را مهیا می کند. زمان آماده سازی این غذا 15 دقیقه، زمان پخت این غذا 40 دقیقه و کل زمان تهیه این غذا 55 دقیقه می باشد.
راویولی اسفناج و پنیر

طرز تهیه راویولی اسفناج و پنیر


به این نوع غذای ایتالیایی که مانند دلمه با خمیر پیچیده می شود راویولی می گویند. راویولی ها طرز پختی مشابه ماکارانی و لازانیا دارند؛ در حقیقت می شود به آنها لقمه های لازانیا نیز گفت.
کیک ماکارونی

طرز تهیه کیک ماکارونی با پنیر بلوچیز


می توانید با گوشت قرمز، گوشت مرغ و سبزیجات دلخواه‎تان هم این کیک را درست کنید؛ اما میزان خامه و تخم مرغ را برای مقدار وزنی ماکارونی تغییر ندهید وگرنه کیک شما سفت می شود.
راویولی نخود فرنگی

طرز تهیه راویولی نخود فرنگی


راویولی نوعی بالشتک کوچک از جنس پاستا است که به صورت چهار گوش یا گرد تهیه می شود. داخل راویولی را می توان با انواع سبزیجات، گوشت و پنیر پر کرد. با این مقدار مواد در مدت 45 دقیقه برای 4 نفر می توانید راویولی درست کنید.
پنه ریگاته با میگو و سس خامه

طرز تهیه پنه ریگاته با میگو و سس خامه


عطر و طعم این پاستای خوشمزه دریایی اشتهای شما را تحریک می کند. شما با اجرای این دستور می توانید در زمانی کمتر از 30 دقیقه، غذایی را آماده کنید که علاوه بر طعم، خواص زیادی دارد و تنوعی در وعده های غذایی شما ایجاد می کند. با این مقدار مواد برای 5 نفر می توانید پاستا درست کنید.