جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی

طرز تهیه جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی


پاستینا کوچکترین نوع پاستا می باشد که به همراه تکه های خرد شده مرغ ترکیبی اشتها برانگیز را مهیا می کند. زمان آماده سازی این غذا 15 دقیقه، زمان پخت این غذا 40 دقیقه و کل زمان تهیه این غذا 55 دقیقه می باشد.
راویولی اسفناج و پنیر

طرز تهیه راویولی اسفناج و پنیر


به این نوع غذای ایتالیایی که مانند دلمه با خمیر پیچیده می شود راویولی می گویند. راویولی ها طرز پختی مشابه ماکارانی و لازانیا دارند؛ در حقیقت می شود به آنها لقمه های لازانیا نیز گفت.
کیک ماکارونی

طرز تهیه کیک ماکارونی با پنیر بلوچیز


می توانید با گوشت قرمز، گوشت مرغ و سبزیجات دلخواه‎تان هم این کیک را درست کنید؛ اما میزان خامه و تخم مرغ را برای مقدار وزنی ماکارونی تغییر ندهید وگرنه کیک شما سفت می شود.
راویولی نخود فرنگی

طرز تهیه راویولی نخود فرنگی


راویولی نوعی بالشتک کوچک از جنس پاستا است که به صورت چهار گوش یا گرد تهیه می شود. داخل راویولی را می توان با انواع سبزیجات، گوشت و پنیر پر کرد. با این مقدار مواد در مدت 45 دقیقه برای 4 نفر می توانید راویولی درست کنید.
پنه ریگاته با میگو و سس خامه

طرز تهیه پنه ریگاته با میگو و سس خامه


عطر و طعم این پاستای خوشمزه دریایی اشتهای شما را تحریک می کند. شما با اجرای این دستور می توانید در زمانی کمتر از 30 دقیقه، غذایی را آماده کنید که علاوه بر طعم، خواص زیادی دارد و تنوعی در وعده های غذایی شما ایجاد می کند. با این مقدار مواد برای 5 نفر می توانید پاستا درست کنید.
خوراک بادمجان با پنیر چینی

خوراک بادمجان با پنیر چینی


توفو با بادمجان اسپایسی یک غذای عالی برای دوستداران غذاهای گیاهی پر ادویه و خوش طعم آسیای شرقی است. در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
سس کاپونِتا (Caponata)

طرز تهیه سس کاپونِتا (Caponata)


یک سس سبزیجاتی ایده آل برای انواع پاستا، پیتزا و لازانیا. این سس را درست کنید تا موارد بی شمار استفادهٔ آن را ببینید.
پاستا ریگاتی با سبزیجات

طرز تهیه پاستا ریگاتی با سبزیجات


از مخلوط سبزیجات شامل جعفری، شوید، ترخون و ریحان برای تهیه پاستا استفاده کنید. با این مقدار مواد برای 2 نفر می توانید پاستا درست کنید. این غذا به سرعت و در مدت 20 دقیقه آمادهٔ سرو می شود.
خمیر راویولی

طرز تهیه خمیر راویولی


می توانید به کمک این دستور هر مدل راویولی و پاستا که دوست دارید، درست کنید. این مقدار خمیر حدود 20 تا 24 عدد راویولی به شما می دهد.
بوریتو

طرز تهیه بوریتو


بوریتو یک صبحانۀ معروف مکزیکی است که بسیار مقوی و خوشمزه می باشد. بوریتو را می توان فریز کرد، می توانیم آن را داخل فویل بپیچیم و داخل فریزر قرار دهیم. برای مصرف فویل را باز می کنیم و آن را به مدت 1:30 الی 2 دقیقه داخل ماکروویو می گذاریم و داغ سرو می کنیم. این غذا را در تمامی وعده ها می توان استفاده نمود.
خوراک اسفناج

طرز تهیه خوراک اسفناج و لوبیا


خوراک اسفناج و لوبیا متفاوت از غذاهای متداول یونانی هستند. شما می توانید این خوراک را به عنوان یک غذای سبک و کامل میل نمایید. بلغور موجود در این غذا سرشار از فیبر بوده و با احساس سیری کاملی که به شما می دهد به کاهش وزن کمک می کند.
مرغ زنجبیلی

طرز تهیه مرغ زنجبیلی بخار پز


مرغ زنجبیلی یک غذای بخارپز بسیار ساده و بسیار خوشمزه، با خوردن غذاهایی با این سبک سلامتی خود را تضمین کنید. این غذا را در زمان کمتر از 1 ساعت آماده کنید.