نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

پنه با سس اسفناج و پنیر

طرز تهیه پنه با سس اسفناج و پنیر


پنه نوعی پاستای استوانه ای کوچک است که دو سر آن مورب بریده شده است. در این دستور پنه را با سس اسفناج و پنیر آماده می کنیم که هم بسیار ساده است و هم سرشار از آهن. زمان لازم برای تهیه این غذا حدود نیم ساعت است.
خوراک گولاش ( مجارستان )  Goulash

خوراک گولاش Goulash ( مجارستان )


این خوراک نوعی طاس کباب است که خورش هم محسوب میشه و متعلق به مجارستانه و در اروپای شمال شرقی خواهان زیاد داره . با پاستا و برنج و انواع نان سرو میشود .
سینهٔ مرغ پر شده

طرز تهیه سینهٔ مرغ پر شده


سینهٔ مرغ پرشده را در منزل و با مواد دلخواه تان درست کنید. این غذا در 1 ساعت و 40 دقیقه آماده می شود و برای 4 نفر مناسب است.
فوکاچیا با گوجه و موزارلا

طرز تهیه فوکاچیا با گوجه و موزارلا


این پیتزا در عین ساده بودن به قدری خوشمزه است که شما حتی تکه ای از نان آن را هم کنار نمی گذارید. برای درست کردن این پیتزا می توانید به جای دانه کاج از گردو نیز استفاده کنید.
استیک

طرز تهیه استیک


این مقدار مناسب 1 نفر است. و 2 ساعت برای مرینت آن زمان لازم است.
بورک تن ماهی

طرز تهیه بورک تن ماهی


این مقدار مناسب برای : 2 - 3 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 30 دقیقه و زمان پخت : 15 دقیقه است.
مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک

طرز تهیه مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک


شما می توانید این خوراک لذیذ را با مواد محدودی تهیه نمایید و از طعم و رایحۀ دلچسب آن لذت ببرید. مدت زمان تهیۀ این غذا 1 ساعت می باشد ویرای سرو به تعداد 5 نفر مناسب است.
برنج پیلاف با قارچ و گردو

طرز تهیه برنج پیلاف با قارچ و گردو


پلو با قارچ و سبزیجات و گردو (یا دانه کاج) خوش عطر و بویی که به آن اضافه شده، طعم فوق العاده دلچسبی خواهد یافت. این مقدار مواد برای 2 تا 3 نفر مناسب می باشد و در مدت 1 ساعت و 10 دقیقه آماده می شود.
پاستا مرغ توفری (Chicken Tetrazzini)

طرز تهیه پاستا مرغ توفری (Chicken Tetrazzini)


تترازینی مرغ نوعی خوراک امریکایی است که با خامه، قارچ، بادام، گوشت مرغ یا ماهی درست می شود و با سبزیجاتی مثل پیازچه و جعفری معطر می شود. این سس اغلب روی پاستا ریخته و در فر طبخ می شود. زمان آماده سازی این غذا 20 دقیقه و زمان پخت آن 15 دقیقه خواهد بود.
بورک گوشت

طرز تهیه بورک گوشت


این مقدار مناسب برای : 3 - 4 نفر و زمان آماده سازی مواد : 15 دقیقه و زمان پخت :15 - 20 دقیقه است.
سالاد مرغ قفقازی (Circassian Chicken)

طرز تهیه سالاد مرغ قفقازی (Circassian Chicken)


این سالاد همراه خیارشور یک ساندویچ بسیار خوشمزه است. برای تهیه سالاد مرغ قفقازی بهتر است از سینه مرغ یا قرقاول استفاده کنید تا طعم مرغ را به‎طور کامل به سالاد منتقل کند.این سالاد به خوبی تا 4 روز قابل نگهداری در یخچال است. حداکثر 50 دقیقه زمان برای آماده کردن سالاد مرغ قفقازی نیاز دارید و برای 6 نفر کافی است.
پلو مرغ هندی

طرز تهیه پلو مرغ هندی


برای درست کردن یک دستور غذای ساده، خوشمزه و سریع نیاز به وقت زیادی ندارید. حداکثر تا 1 ساعت این غذا روی میز مهمانی شما قرار خواهد گرفت.