برو به :
رنگ مناسب برای دیوار

انتخاب رنگ مناسب برای دیوار های خانه


انتخاب رنگ مناسب برای دیوار اتاق کار سختی است، چون نمی دانیم کدام رنگ را از بین این همه رنگ شاد و زیبا برگزینیم. روش های انتخاب مناسب ترین رنگ برای دیوار اتاق را در این مطلب یاد بگیرید.
آموزش بستن شال

آموزش تصویری بستن شال و شالگردن دورنگ


مدل شالهای دورنگ به سبک نیمه و دورتادور بافت مدلی از شیکترین مدل بستن شال هستند . با آموزش بستن شال هایی مدل شیک و آموزش گره زدن شال مدل موج دار به راحتی گره ها را ببندید.
ساخت کاکتوس

آموزش تصویری ساخت کاکتوس با مقوا


اغلب وسایل و گلها و گیاهانی را که در اطراف ما وجود دارد را می توان با وسایل ساده و کم هزینه به صورت کادستی طراحی کرد.در این بخش مراحل ساخت کاکتوس را با مقوا یاد خواهید گرفت.
چاپ روی تی شرت

یه چاپ شیک روی تی شرت + آموزش


هنر چاپ روی تی شرت با رنگ پارچه یا همان رنگ اکلریک برای خوش ذوق و سلیقه ها یک هنر جالب است. عکس و یا نوشته را با روش برش و اطو روی لباس چاپ کنید.
تشخیص چرم طبیعی

روشهای تشخیص چرم طبیعی از نوع مصنوعی


استفاده از چرم طبیعی در کیف و کفش و لباس از دیرباز باب میل طبع علاقمندان مد و فشن بوده است.اما تشخیص نوع مرغوب و اصل آن با توجه به تنوع و قیمت های مختلف از نوع تقلبی کار ساده ای به نظر نمی رسد.
شمع یخی

آموزش ساخت شمع یخی + تصاویر


شمع یخی نوع زیبایی از انواع شمع هاست که درست کردن آن زیاد سخت نیست و شما می توانید با یک آموزش ساده شمع های بسیار زیبا و شیک بسازید و از آنها در تزیین منزل استفاده کنید.