خمیر راویولی

طرز تهیه خمیر راویولی


می توانید به کمک این دستور هر مدل راویولی و پاستا که دوست دارید، درست کنید. این مقدار خمیر حدود 20 تا 24 عدد راویولی به شما می دهد.
بوریتو

طرز تهیه بوریتو


بوریتو یک صبحانۀ معروف مکزیکی است که بسیار مقوی و خوشمزه می باشد. بوریتو را می توان فریز کرد، می توانیم آن را داخل فویل بپیچیم و داخل فریزر قرار دهیم. برای مصرف فویل را باز می کنیم و آن را به مدت 1:30 الی 2 دقیقه داخل ماکروویو می گذاریم و داغ سرو می کنیم. این غذا را در تمامی وعده ها می توان استفاده نمود.
خوراک اسفناج

طرز تهیه خوراک اسفناج و لوبیا


خوراک اسفناج و لوبیا متفاوت از غذاهای متداول یونانی هستند. شما می توانید این خوراک را به عنوان یک غذای سبک و کامل میل نمایید. بلغور موجود در این غذا سرشار از فیبر بوده و با احساس سیری کاملی که به شما می دهد به کاهش وزن کمک می کند.
مرغ زنجبیلی

طرز تهیه مرغ زنجبیلی بخار پز


مرغ زنجبیلی یک غذای بخارپز بسیار ساده و بسیار خوشمزه، با خوردن غذاهایی با این سبک سلامتی خود را تضمین کنید. این غذا را در زمان کمتر از 1 ساعت آماده کنید.
برنج ریزوتو

طرز تهیه برنج ریزوتو (Risotto)


برنج ریزوتو پلوی کشور ایتالیا است که به صورت های مختلف پخته می‮شود؛ با قارچ، سبزیجات و... ایتالیایی‮ها ریزوتو (ریستو) را به عنوان غذای اصلی یا در کنار غذاهای دیگر سرو می‮کنند.
پاستای سبزیجات

طرز تهیه پاستای سبزیجات گریل شده


یک پاستای خوش مزه که در پخت آن بجای گوشت از سبزیجات گریل شده استفاده می شود که طعم دودی بسیاری مطلوبی را به این غذای ایتالیایی می دهد. این غذا کاملاً مناسب برای گیاهخواران می باشد. این میزان مواد برای 4 نفر مناسب می باشد.
برنج سرخ شده

طرز تهیه برنج سرخ شده با طعم سیر


برنج سرخ شده با طعم سیر، پلویی ساده و جدید است. در دستور اصلی غذا از برنج عطری استفاده شده است که فقط کافی است آن را کته کنید. بعد از آن مزه‎دار کردنش با سیر کار زیادی نمی‎خواهد. 45 دقیقه برای پخت و آماده شدن این غذا زمان نیاز است.
کیک سوشی

طرز تهیه کیک سوشی با میگو


می توانید کیک سوشی را که از میگو، خرچنگ، جلبک، برنج و سس واسابی تهیه شده است به عنوان میان وعده و غذای سرد یا گرم میل کنید.
پاستا با گوجه و پنیر

پاستا با گوجه و پنیر و ریحان


پاستا با گوجه و پنیر یک پاستای بسیار خوشمزه و لذیذ که وجود ریحان و فلفل سیاه آن را بسیار خوش عطر نموده، وجود روغن زیتون و سیر آن را کاملاً خوش خوراک می نماید و یک غذای لذیذ برای گیاهخواران می باشد.
پیتا پیتزا

طرز تهیه پیتا پیتزا


یک پیتزای سبزیجات با طعم و بوی مثال زدنی، بسیار تازه و نشاط آور و با ظاهری اشتها برانگیز. با این مقدار مواد برای 4 نفر می توانیم پیتزا درست کنیم.