برو به :
آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی

آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی نوروز 94


آموزش ساخت جعبه کادو شکلاتی در منزل با استفاده از مقوا و نخ های کاموایی با سادگی به شما این امکان را می دهد که خودتان برای کادوی سال نو و تولد عزیزانتان جعبه بسازید.
خرید کت و شلوار

نکات مهم در خرید کت و شلوار


دانستن نکات مهم در خرید کت و شلوار رمز اصلی داشتن یک کت و شلوار مناسب و شیک است. قانون های خرید کت و شلوار شامل طراحی دوخت و مچ شدن آن با استایل بدنی شماست.
رنگ سال

روش انتخاب رنگ سال چگونه است؟


رنگ سال چجوری انتخاب می شه و پشت این انتخاب چه چیزی نهفته است؟ سازمان جهانی رنگ پانتون از کی شروع به کار کرده و چطور رنگ های هر سال رو انتخاب می کنه؟
رنگ سال 2015

رنگ سال 2015 - رنگ سال 1394 + تصاویر


رنگ سال 2015 توسط کمپانی بزرگ پانتون رنگ عنابی (شرابی خاکی) اعلام شد که با توجه به قوی بودن این رنگ از ان به عنوان رنگ پایه برای رنگ لباس و رنگ مو به زیبایی می توان استفاده کرد.
تخمه مرغ هفت سین

آموزش تصویری تزیین تخمه مرغ هفت سین


تزیین تخمه مرغ هفت سین برای سال نو با لوازمی ساده که در منزل دارید می تواند لذت بخش باشد و ذوق و سلیقه ی شما را در سفره ی هفت سین به نمایش بگذارد.
کادوی عاشقانه

کادوی عاشقانه شیک برای آقایان و خانم ها


کادوی عاشقانه برای خانم ها و آقایان در بعضی گزینه ها تفاوتی ندارد اما وقتی حساسیت در انتخاب کادوی ویژه و متفاوت برای عاشقانه بالا باشد فرق بزرگی به وجود می آید.
کادوهای عاشقانه

کادوهای دست ساز عاشقانه + تصاویر


ولنتاین و کادو های رومانتیکش با رنگ های جیغ عاشقانه و شکل قلب که بر روی همه ی کادوهای ولنتاین دیده می شود که اگر دست ساز باشند در کنار عشق شما نشانه ی خلاقیت است.
مدل یقه

چه مدل یقه ای شما را زیباتر نشان می دهد؟


انتخاب بلوز و پیراهن زیبا و شیک با مدل یقه های مختلف یکی از کارهای مورد علاقه خانمها در زمان خرید است که وقت زیادی را از آنان سلب می کند.اما باید توجه داشته باشند که مدل لباس و انتخاب آن با اندام شما متناسب باشد.
کادو عاشقانه

کادو ویژه ی عاشقانه 2015


شما برای ولنتاین 93 چه هدیه ای را در نظر گرفته اید. تصاویری از کادو های زیبا و منحصر به فرد مخصوص روز عشق یا ولنتاین 2015 را در نمناک ببینید.
کادوی عاشقانه

کادوی عاشقانه 2015 - سری 2


کادوی عاشقانه امسال را با ایده های فانتزی و شیک انتخاب کنید تا به یادماندنی ترین روز عاشقانه را بسازید. ترکیب رنگ های خلاقانه در ابراز عشق را فراموش نکنید.