برو به :
تیلور سویفت

رازهای زیبایی و جذابیت تیلور سویفت


تیلور سویفت را با چهره ای معصوم و زیبا و آرایش لب و چشمانی خاص همیشه تصور می کنید. او در عین اینکه ساده آرایش می کند همیشه جذاب است . راز این زیبایی و تناسب اندام او چه می تواند باشد؟
ترانه علیدوستی

استایل ترانه علیدوستی بعد از مادر شدن


ترانه علیدوستی در گفتگویی با تی وی پلاس مادر شدنش را یکی از بهترین اتفاقات زندگی اش عنوان کرد . مادر شدنی که او را با سبک و استایل پوشش خاص در جشنواره ها و.. نمایان ساخت.
ویژگی های جنتلمن

ویژگی های یک جنتلمن واقعی


یک جنتلمن واقعی چطور رفتار می کند و در برخورد با دیگران چگونه عکس العمل نشان می دهد ؟ ویژگی های یک مرد جنتلمن در قدم اول از رفتار و برخورد او مشخص می شود.
کارت عروسی

کارت عروسی با تم عروس و داماد


کارت عروسی اولین چیزی است که میهمانان جشن ازدواج از سلیقه و ذوق شما می بینند و تنها یادگاری است که از شما در خانه ی فامیل باقی می ماند پس ایده های خاص برای این کارت انتخاب کنید.
جذاب ترین مرد دنیا

جذاب ترین مردان دنیا 2015


جذاب ترین مرد دنیا در یک لیست 100 نفره تطبق هر سال توسط مجله اینترنتی گلومر طی یک نظر سنجی گسترده اعلام شد که در این بخش با 10 نفر از انها آشنا می شوید.
لباس های مردانه

لباس های مردانه Belstaff به سبک دیوید بکهام


لباس های مردانه ستاره ی دنیای فوتبال ، دیوید بکهام در تازه ترین محصولات برند انگلیسی بل استف به بازار عره شده است. این برند با سبک لباس های دیوید بکهام لباس های فصلی را طراحی میکند.
مهناز افشار

تیپ های مهناز افشار در بارداری


مهناز افشار یکی از ستاره هایی بود که در دوران بارداری هم خوش لباسی خود را حفظ کرد. او همان سبک لباس هایی را انتخاب می کرد که در برای خوش پوش بودن در بارداری لازم است.
خوش پوش ترین مرد جهان

خوش پوش ترین مرد جهان معرفی شد


خوش پوش ترین و خوش استایل ترین مرد جهان توسط مجله ی شهور مردانه "GQ" معرفی شد. در این مجله لیست خوش تیپ ترین مردان دنیا آمده بود که در صدر آنها نام یکی از بازیگران مرد هالیوود قرار داشت.
دکوراسیون کتابخانه

دکوراسیون بهترین کتابخانه های دنیا


“دکوراسیون کتابخانه” های بزرگ و شگفت انگیز دنیا تفاوتی بارز با آنچه در کتابخانه های معمولی می بینید دارند. سالن های ارکستر و کلیساهایی که تبدیل به بهترین کتابخانه های دنیا شده اند.
ست های مردانه

ست های اسپرت و کلاسیک شیک مردانه


“ست های مردانه” بسیار شیکی که در این بخش از دنیای مد نمناک می بینید مربوط به یکی از برندهای معتبر فرانسوی است که برای مردان شیک پوش طراحی شده است.