برنج سرخ شده

طرز تهیه برنج سرخ شده با طعم سیر


برنج سرخ شده با طعم سیر، پلویی ساده و جدید است. در دستور اصلی غذا از برنج عطری استفاده شده است که فقط کافی است آن را کته کنید. بعد از آن مزه‎دار کردنش با سیر کار زیادی نمی‎خواهد. 45 دقیقه برای پخت و آماده شدن این غذا زمان نیاز است.
کیک سوشی

طرز تهیه کیک سوشی با میگو


می توانید کیک سوشی را که از میگو، خرچنگ، جلبک، برنج و سس واسابی تهیه شده است به عنوان میان وعده و غذای سرد یا گرم میل کنید.
پاستا با گوجه و پنیر

پاستا با گوجه و پنیر و ریحان


پاستا با گوجه و پنیر یک پاستای بسیار خوشمزه و لذیذ که وجود ریحان و فلفل سیاه آن را بسیار خوش عطر نموده، وجود روغن زیتون و سیر آن را کاملاً خوش خوراک می نماید و یک غذای لذیذ برای گیاهخواران می باشد.
پیتا پیتزا

طرز تهیه پیتا پیتزا


یک پیتزای سبزیجات با طعم و بوی مثال زدنی، بسیار تازه و نشاط آور و با ظاهری اشتها برانگیز. با این مقدار مواد برای 4 نفر می توانیم پیتزا درست کنیم.
ساندویچ لبنانی

طرز تهیه ساندویچ بره لبنانی


ساندویچ لبنانی خوشمزه را می توانید به عنوان پیش غذا یا یک غذای اصلی سبک و مورد علاقه کودکان تهیه نمایید. 8 عدد خلال دندان برای این ساندویچ نیاز دارید. زمان آماده سازی: 30 دقیقه، زمان پخت: 10 دقیقه.
پاستا تن

طرز تهیه پاستا تن و سبزیجات توفری


درست کردن پاستا تن و سبزیجات زمان زیادی نمی خواهد (حداکثر 1 ساعت) اگر دوست داشته باشید می توانید آن را با یک سالاد سرو کنید. پاستای استفاده شده در این غذا بهتر است فسیلی، پنه یا شل باشد.
چلوی ساده

طرز تهیه چلوی ساده و سریع


چلوی ساده که به روش فیلیپینی تهیه می شود، ظاهری بین کته و چلوی آبکش شده دارد. این چلو بسیار خوش خوراک است و اگر بیشتر روی حرارت بماند ته دیگ بسیار خوشمزه ای می دهد.
پلو مرغ اسپانیایی

طرز تهیه پلو مرغ اسپانیایی با نخودسبز


پلو مرغ اسپانیایی خوش رنگ و لعاب و مطابق ذائقه ایرانی‮ هاست. آن را به عنوان یک وعده غذایی خوشمزه امتحان کنید.‬‬ زمان آماده‮سازی: 02 دقیقه و زمان پخت: 82 دقیقه است.‬
خوراک گوشت مکزیکی

طرز تهیه خوراک گوشت مکزیکی (Cochinita Pibil)


خوراک گوشت مکزیکی غذای گوشتی آسانی است که با حرارت ملایم پخته می شود و اصالتاً غذای منطقه یوکاتان در مکزیک است. این غذا را باید 3 تا 4 ساعت بپزید، بنابراین از قبل برای آن وقت بگذارید.