برو به :
لباس جدید ضد قوز

لباس جدید ضد قوز برای کاربران کامپیوتر


لباس جدید و عجیبی توسط یک طراح هلندی طراحی شده است که به وسیله ی آن کاربران کامپیوتر اجازه ی قوز کردن نخواهند داشت و با این روش ستون فقراتشان صاف قرار می گیرد.
کمد لباس هالیوودی ها

در کمد لباس هالیوودی ها چه خبره!


کمد لباس هالیوودی ها پر از کیف و کفش های برند و لباس های خاص است. در بین این بازیگران و خواننده های هالیوودی ماریا کری با داشتن 1000 جفت کفش لوئیس ویلتون یکی از رکرود داران است.
ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسکهای جورابی


ساخت عروسکهای جورابی اونهم با جوراب های دورریختنی و یا تک لنگه مونده کار جالبیه که امتحانش می ارزه. به جورابهای دورریختنی به عنوان یک وسیله ی عروسک سازی نگاه و شروع کنید.
ویترین مغازه

ویترین مغازه هایی که جذب مشتری می کنند


ویترین مغازه اولین نمایی است که مشتری از مغازه و فروشگاه شما می بیند و در همان زمان تصور کیفیت و زیبایی اجناس در ذهنش شکل می گیرد. به دکوراتورتان بگویید تا یک ویترین آهن ربایی طراحی کند.
کاسه هایی از جنس برگ درختان

ظروفی بی نظیر به ظرافت برگ درختان + تصاویر


دقت و ظرافت در نمونه کارهای هنرمند ژاپنی را می توان در آثار جدید وی مشاهده کرد.Kay Sekimachi در آخرین نمونه کارهای خود ظروفی از جنس برگ درختان ساخته است که بسیار زیبا و رویایی می باشند.
پیراهن مردانه

پیراهن مردانه 2015 برای اسپرت و رسمی پوش ها


آقایان پیراهن را با استایل و سبک پوشش خود انتخاب می کنند که طرفدار هر نوع پوشش و تیپی که باشند مسلما جدیدترین ها و به روزترین ها را در لیست لباس هایشان قرار می دهند. جدیدترین پیراهن مردانه اسپرت و رسمی را در این مطلب ببینید.
جذابیت آقایان

رازهای جذابیت و خوش تیپی آقایان


جذابیت آقایان و شیک پوش بودن مردان چند راز مهم دارد که طراحان لباس طبق آن مدلینگ ها را برای کت واکها و فشن شوهای هتگی و ماهانه آماده می کنند.
ساخت کاردستی

ساخت کاردستی با رول دستمال توالت


ساخت کاردستی با مقوا و وسایل دورریختنی برای کودکان کار شما خلاق هاست . یک رول دستمال توالت و مقداری خرده ریز بردارید و برای کودک یک اسباب بازی بسازید.
عینک آفتابی

عینک آفتابی دولچه اند گابانا 2015


عینک آفتابی دولچه اند گابانا 2015 هم مثل سایر اکسسوارهای این کمپانی مد امسال پر است از گل و طرح های رنگارنگ که در نوع خود شیک و زیبا هستند.
تزیین کادوی روز مرد

تزیین شیک کادوی روز مرد و روز پدر


تزیین کادوی روز مرد و روز پدر باید یک تزیین مردانه و شیک باشد. مهم نیست که کادوی امسال شما برای روز مرد جوراب و یا دستمال گردن باشد برای تنوع تزیین شیک انتخاب کنید.
شلوارهای مردانه

شلوارهای مردانه مد امسال


شلوارهای مردانه در سال 2015 در بخش اصلی ارائه شده توسط طراحان و مجریان مد لباس های مردان اروپا و کشورهای شرقی آسیا پیرو سبک ساده است و کلاسیک.
مدل میز تحریر کودک

مدل میز تحریر کودک و نوجوانان امروزی


میز تحریر کودک و نوجوان بسته به دختر و یا پسر بودنش انتخاب می شود. از اینها که بگذریم کودکان امروزی سبک های مدرن و پر تنوع را می پسندند تا میزتحریرهای ساده.
انتخاب کت و شلوار

انتخاب کت و شلوار به سبک آدم معروف ها


کت و شلوارهای که آدم های معروفی مثل دیوید بکهام و یا مت بومر در مراسم مختلف با آنها حاضر می شوند نکات مهمی در انتخاب و ست کردنشان نهفته است که برایتان می گوییم.