دیگران چه می خوانند..؟
استیک ماهی تن

طرز تهیه استیک ماهی تن با سس تارتار و زیره


برای درست کردن استیک ماهی تن ابتدا ماهی را بشویید و روی دستمالی خشک کنید سپس در کیسه نایلون با روغن، آبلیمو، زیره، فلفل و سیر مخلوط کنید و روی ماهی ها بریزید تا کاملا به مواد آغشته شوند.
پاستای بروکلی

طرز تهیه پاستای بروکلی لی مانژ


پاستای بروکلی لی مانژ یکی از غذاهای سریع ایتالیایی است که از خوردن آن لذت می برید، بدون هیچ معطلی سیب زمینی ها را شسته و برش بزنید تا پوره سیب زمینی درست کنیم.
پاری کباب

طرز تهیه پاری کباب


در این دستور 4 نوع جوجه هندی که در مایه های مختلف خوابانیده شده ارائه می شود. از جمله پاری کباب را می خوانید.
پاستای خامه ای

طرز تهیه پاستای خامه ای با کرفس


اگر می خواهید سالاد پاستای رژیمی داشته باشید به جای مایونز از ماست چکیده استفاده کنید. پاستای خامه ای در مدت 30 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 8 نفر مناسب است.
پیتزا سه پنیره

طرز تهیه پیتزا سه پنیره


پیتزا سه پنیره از دو نوع پنیر موزارلا بعلاوه پنیر خامه ای فونتینا بهمراه برگ جعفری تازه ، یک طعم منحصر بفرد و خوشمزه را بوجود می آورد.
قارچ استروگانف

طرز تهیه قارچ استروگانف


قارچ استروگانف قارچ کاملاً گیاهی است و در صورت تمایل می توانید از خامه گیاهی نیز که در دسترس است، استفاده کنید.
خورش استانبولی

طرز تهیه خورش استانبولی


خورش استانبولی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات است، تمامی نیازهای غذایی بدن شما را تامین می کند و در عین حال بسیار خوشمزه بوده و طبخ آن نیاز به تخصص ویژه ای ندارد.
طرز تهیه فریتر ماهی

طرز تهیه فریتر ماهی


فریتر در زبان انگلیسی کلوچه غذایی است. شاید بتوان فریتر ماهی را کلوچه، کوکو یا کتلت یا هرچی که دوست دارید بنامید ولی مهم آن است که این غذا را می توانید شب ها با سبزی ها و ظهرها با مقادیر زیادی برنج زعفرانی نوش جان کنید.
کباب توفو

طرز تهیه کباب توفو


کباب لزوما مختص گوشتخواران نیست. گیاهخواران هم می توانند انواع و اقسام سبزیجات را طعم دار کرده و با لذت نوش جان کنند. یکی از لذیذترین موادی که خیلی هم باب طبع گیاهخواران است؛ توفو یا پنیر لوبیا است. توفو از شیر سویای بسته شده به دست می آید و پس از قالب زنی، بسته بندی می شود.
گولاش

طرز تهیه گولاش، تاس کباب مجاری


گولاش از آن دسته خوراکی هایی است که به روش های گوناگون در سراسر جهان طبخ می شود. ترکیب ساده ای از گوشت و سبزیجات که با هم پخته و سرو می شوند.
اسپاگتی سالمون

طرز تهیه اسپاگتی سالمون


ماهی سالمون که سرشار از اسید چرب امگا 3 و پروتئین های موثر در ساختمان پوست است، می تواند تغذیه مناسبی برای پوست به حساب آید. با دستور تهیه اسپاگتی سالمون همراه ما باشید.
بلدرچین بریونی

طرز تهیه بلدرچین بریونی با سس کره


بلدرچین های نازه کوچولو را به همراه سیب زمینی و فلفل دلمه ای درون فر قرار دهید، پس از آن شما یک بلدرچین بریونی دارید که با لذت می توانید آن را میل کنید.