دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

تقویت ایمنی بدن

روش جالب تقویت ایمنی بدن در 10 ثانیه!


تقویت ایمنی بدن یعنی پیشگیری از بیماری و ابتلا به مشکلات جسمی ، برای این امر مهم روشی خانگی و کاملا بدون هزینه را به شما معرفی خواهیم کرد که هر شب قبل از خواب می توانید انجام دهید.
ملاتونین

تنظیم خواب در مسافرت با ملاتونین


مصرف داروی ملاتونین می توانند به عنوان عاملی خواب آور و تنظیم کننده طبیعی بدن، به تنظیم خواب خصوصاً در سالمندان و افرادی که دائم در مسافرت هستند کمک کند.
 لیموترش

درمان درد مفاصل با لیموترش + روش مصرف


لیموترش یکی از مفید ترین مواد است که از بسیاری از بیماریها محافظت میکند و فوق العاده برای سلامتی خوبست علاوه بر این ما یک دستور تسکین دهنده درد مفاصل پا ودست را با استفاده از لیمو ترش را اموزش میدهیم.
کورک گوش

درمان کورک گوش ، جوش های چرکی مزاحم


کورک گوش یا همان جوش های چرکی که در خارج گوش رشد می کنند و با درد شدیدی همراه است به استفاده از روش های شستشو و نسخه های طبیعی قابل درمان هستند.
درمان یبوست

درمان یبوست در 3 دقیقه فقط با فشار یک نقطه


داروها و نسخه های موثر در درمان یبوست روشی برای رفع این مشکل دردناک است اما روش دیگری در طب فشاری توصیه می شود که با کمک آن در کمترین زمان ممکن می توان اختلال اجابت مزاج را رفع کرد.
نفخ معده

سرطانی که نشانه اش نفخ معده است!


نفخ معده و باد بیش از حد شکم به دلایل مختلف ایجاد می شود و شما را آزار می دهد ، دلایلی غیرطبیعی و دور از ذهن شما می توانند در این مشکل دخیل باشند.