برو به :
اسپاگتی لیمویی

طرز تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو


اگر تاکنون اسپاگتی دریایی نخورده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار اسپاگتی را با میگو و عطر لیمو تهیه کنید. در ادامه با دستور تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو همراه ما باشید.
مرغ کاچیاتوره

طرز تهیه مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)


مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)، غذای ایتالیایی بسیار آسانی است که، به دلیل پخت آرام همراه با سبزیجات بسیار معطر است. کاچیاتوره در زبان ایتالیایی به معنی شکاری می باشد و منظور از نام گذاری این غذا روش پخت آسان آن است.
گراتن سیب زمینی

طرز تهیه گراتن سیب زمینی


یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته و در ترکیب مواد آن از تخم مرغ و کره نیز استفاده میشود. در ادامه با دستور تهیه گراتن سیب زمینی همراه ما باشید.
خوراک میگو

طرز تهیه خوراک میگو


برای اینکه میگوها در زمان پخت صاف باقی بمانند و جمع نشوند دم آن ها را جدا نکنید. خوراک میگو در مدت 40 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
گراتن بادمجان

طرز تهیه گراتن بادمجان و مرغ


یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود. با دستور تهیه گراتن بادمجان با مرغ را در نمناک بخوانید.
گراتن قارچ

طرز تهیه گراتن قارچ


گراتن یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود .
کاری میگو هندی

طرز تهیه کاری میگو هندی


مخلوطی از ادویه‎جات معطر همراه با میگو، نه تنها باعث رنگین شدنشان می ‎شود، بلکه طعم‎ و مزه‎ غنی غذاهای جنوب هندوستان را هم به همراه دارد. ‎کاری میگو یکی از غذاهای هندی خوشمزه می باشد.
گراتن مرغ

طرز تهیه گراتن مرغ


گراتن یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود. در ادامه دستور تهیه گراتن مرغ بسیار خوشمزه را می خوانید.
خوراک باقلا بادمجان

طرز تهیه خوراک باقلا بادمجان یونانی


خورش یونانی خوشمزه حاوی باقلا، بادمجان، کدو سبز، فلفل قرمز، سیب زمینی و زیتون سیاه که با پنیر خرد شده سرو می شود. در ادامه با دستور پخت خوراک باقلا بادمجان یونانی همراه ما باشید.
جوجه ایتالیایی

طرز تهیه جوجه ایتالیایی


یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین غذاها در میان خانواده های که به مسافرت آخر هفته میروند جوجه کباب می باشد که در این بخش از غذاهای خارجی دستور تهیه جوجه ایتالیایی را آموزش خواهیم داد.
کیم چی غذای کره ای

طرز تهیه کیم چی غذای کره ای


کیم چی سرشار از ویتامین A ، B و C است اما بزرگترین فایده آن در قسمت تخمیر آن است. بعد از تخمیر یک باکتری سالم در غذا بوجود می آید که “لاکتوباسیلی” نامیده می شود.
کیک برنجی کره ای

طرز تهیه کیک برنجی کره ای


کیک برنجی کره ای یک غذای بسیار آشنا و دل انگیز می باشد. هر وقت مناسبت خاصی پیش می آید اولین چیزی که کره ای های قدیمی تر در آشپزخانه هایشان طبخ می کنند قطعا کیک برنجی است.
برنج قرمز

طرز تهیه برنج قرمز


برنج قرمز که در چین به عنوان غذا مصرف می شود، برنج قرمز از خانواده منوکولین ها که دارای کوآنزیم HMG «لواستاتین» که باعث کاهش فعالیت آنزیمهای بازدارنده می شود.