میگو سوته

طرز تهیه میگو سوته با پوره سیب زمینی


جنوبی ها با ماهی و میگو انواع غذاهای دریایی خوشمزه و متفاوت درست می کنند. میگو سوته یکی از این غذاهاست. این خوراک را با پوره سیب زمینی بخورید تا هم خوشمزه تر شود و هم سیر شوید.
کباب ترکیه ای

طرز تهیه توخی کباب ترکیه ای


شاید باورتان نشود که تلفیق دنبه با سینه مرغ قابل خوردن باشد ولی باور کنید که نه تنها این ترکیب قابل خوردن است بلکه خوشمزه هم هست. ترکیه ای ها کبابی با همین دو ماده اصلی و مخلفات می ‍ پزند که بی نظیر است. دستور تهیه کباب ترکیه ای را در ادامه می خوانید.
مافین گوشت قلقلی

طرز تهیه مافین گوشت قلقلی


مافین گوشت قلقلی یک غذای شیک و خوشمزه است که همه از خوردن آن لذت خواهند برد. این غذا را می توانید برای مهمانی های ساده یا دورهمی های عصرگاهی تهیه کنید.
فیش کباب

طرز تهیه فیش کباب با چاشنی جعفری


گنجاندن غذاهای دریایی در رژیم غذایی هفتگی کودکان یکی از بهترین و مفیدترین روش هایی است که بچه ها را از سنین کم با طعم و ذائقه غذاهای دریایی آشنا می کند. با دستور تهیه فیش کباب همراه ما باشید.
خوراک فلفل

خوراک فلفل به سبک هندی


هندی ها عاشق غذاهایی هستند که با فلفل و سبزی درست می شود. آرتی هم یک هندی اصیل است؛ برای همین دلش می خواهد دوستداران غذای هندی خوراک فلفل دلمه ای را با دستور ویژه او درست کنند.
ساندویچ میگو

طرز تهیه ساندویچ میگو


ساندویچ میگو یک ساندویچ ساده و متفاوت برای شام. اگر طرفدار غذاهای سبک و البته خوشمزه برای وعده غذایی آخر روز هستید این ساندویچ بهترین پیشنهاد است.
سمبوسه تونسی

طرز تهیه سمبوسه تونسی


سمبوسه تونسی یک غذای تونسی از آفریقای شمالی است که به آن Tunisian brik می گویند. این غذای سنتی تونسی مشابه سمبوسه ایرانی است.
ماکارونی با گوشت

طرز تهیه ماکارونی با گوشت و پنیر


ماکارونی با گوشت و پنیر این غذایِ خوش رنگ و لعاب با وجود ساده و سریع بودن در پخت می تواند از میان اطرافیان شما طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.