نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

نودل و میگوی تند

طرز تهیه نودل و میگوی تند


برای تهیه نودل و میگوی تند ابتدا روغن کنجد را در یک ماهی تابه گرم کنید و تخم مرغ های زده شده را داخل آن بریزید. تخم مرغ ها را خوب کف ماهی تابه بریزید تا حالت املت پیدا کند.
تاس کباب

طرز تهیه تاس کباب


تاس کباب خوراک گوشت و سبزیجاتی است که از قدیم بخصوص توسط مادربزرگها طبخ می شده است. گوشتی که برای تهیه تاس کباب استفاده می شود بایستی حتما گوشت گوسفندی و ترجیحا دنده باشد.
رشته پلو ترکی

طرز تهیه رشته پلو ترکی


این رشته پلوی ترکی را به انگلیسی پیلاف برنج هم می گویند. پیلاف به برنجی گفته می شود که معمولا با آب مرغ، آب گوشت یا سبزیجات پخته می شود، پیلاف معمولا پر ادویه و معطر است و همراه آن سبزیجات پخته هم سرو می شود.
برنج سرخ شده

طرز تهیه برنج سرخ شده با سبزیجات


توجه داشته باشید که برنجی که برای برنج سرخ شده با سبزیجات می پزید کاملا دان و مجلسی باشد تا در زمان سرخ شدن شکل خود راحفظ کند و خرد نشود.
تاس کباب کاشانی

طرز تهیه تاس کباب کاشانی


تاس کباب کاشانی غذای اصیل ایرانی را می توانید به عنوان خورش در کنار غذا یا خوراکی همراه با نان در طی 3 ساعت آماده کنید.
عدس پلو لبنانی

طرز تهیه عدس پلو لبنانی (Mudardara)


عدس پلوی لبنانی (Mudardara) شبیه عدس پلوی ایرانی است با این تفاوت که فقط با پیاز کاراملی سرو می شود. زمان آماده سازی: 5 دقیقه، زمان پخت: 55 دقیقه است.
کباب ترکی خانگی

طرز تهیه کباب ترکی خانگی


کباب ترکی یا دنر کباب، نوعی کباب است که با بریدن گوشتی که در دور آتش به حالت عمودی در حال گشتن است به دست می آید. «دنر به ترکی یعنی چرخنده و چرخان». در ادامه دستور تهیه کباب ترکی خانگی را می خوانید.
ناگت مرغ

طرز تهیه ناگت مرغ


دستور تهیه ناگت مرغ بسیار خوشمزه را در این بخش از آشپزخانه نمناک برای شما در نظر گرفته ایم.