ماهی

دلیل خوردن سبزی پلو با ماهی شب عید چیست


طرز تهیه سبزی پلو با ماهی شب عید ، یکی از رسم های کهن شب عید پختن سبزی پلو با ماهی است که باعث میشود همه ی اعضای خانواده دور هم جمع شوند. یک سبزی پلو با ماهی خوشمزه و متفاوت بخورند.
نمک

نشانه های نمک زیاد در بدن


در این مقاله 5 نشانه تعجب آور که با افزایش مصرف نمک در بدنتان رخ می دهد و کاری که برای رفع آن ها باید انجام دهید را به شما یادآور می شویم.
غذای رستوران

قابل توجه کسانی که عاشق غذای رستوران هستند


خوردن غذای رستوران در آخر هفته و یا سالگرد تولد و ازدواج برنامه ای است که شما در روزهای آینده دارید اگر تغذیه سالم برایتان اهمیت دارد می توانید به رستوران بروید اما به شرط ها و شروط ها.
سبزیجات

روش عادت دادن کودکان به خوردن سبزیجات


یکی از راه های تشویق کودکان مدرسه ای به خوردن سبزیجات، برش مواد به شکل صورتک یا حیوانات است. در واقع اگر سبزیجات تازه را به شکل های بامزه درآورید این انگیزه را برای کودکتان فراهم می آورید که از غذای سالم استفاده کند.
غذای بدنسازان

7 ماده غذایی که بدنسازان نباید بخورند


بخش مهمی از برنامه تقویت و پرورش اندام ورزشکاران رشته بدنسازی تغذیه آنهاست ، در بین گزینه های مناسب غذای بدنسازان چند مورد از خوراکی ها بایستی حذف شود.
غذای سالم رستوران

فوت و فن سفارش غذای سالم در رستوران


غذای سالم رستوران را انتخاب کنید ، توصیه ای که متخصصان تغذیه به شما خواهند داشت . زمانی که نمی توانید تا رسیدن به منزل گرسنگی را تحمل کنید پس باید بدانید که چطور در رستوران یک غذای سالم بخورید.
خورد و خوراک

نشانه های خاموش در خورد و خوراک های ناسالم


اغلب آنچه به عنوان یک تلاش بی ضرر برای رژیم گرفتن یا سالم غذا خوردن به نظر می رسد، می تواند موجب شکل گیری اختلال خورد و خوراک شود زیرا افراد در می یابند که رفتار جدید آنها مشکلات دیگر ی را به همراه خواهد داشت.