برو به :
باقالی پلو با نعناع

طرز تهیه باقالی پلو با نعناع


باقالی پلو با نعناع یک غذای خوشمزه می باشد که در این بخش از آشپزخانه آموزش این غذای دلپذیر را برای شما در نظر گرفته ایم.
اسپاگتی با ماهی

طرز تهیه اسپاگتی با ماهی


برای تهیه اسپاگتی با ماهی می توانید از هر نوع ماهی استفاده کنید که در دسترس شما است، فقط باید به این نکته توجه داشته که فیله ماهی را به کار ببرید.
لازانیای سوسیس

طرز تهیه لازانیای سوسیس و گوجه


لازانیا با سوسیسِ مرغوب هم به خوشمزگیِ لازانیا با گوشت چرخ کرده است. می توانیم لازانیا را از روز قبل آماده کنیم ولی در فر قرار ندهیم. با دستور تهیه لازانیای سوسیس و گوجه همراه ما باشید.
خوراک گوشت

طرز تهیه خوراک گوشت و قارچ خامه ای


خوراک گوشت مرغ و قارچ با سس سفید، غذایی متعلق به کشور رومانی است که آن را (ciulama cu ciuperci sipui) می نامند. این غذا بسیار آسان تهیه می شود. مدت زمان فراهم آوردن مواد برای این غذا 10 دقیقه و زمان پخت آن 45 دقیقه است.
مرغ و برنج

طرز تهیه مرغ و برنج سرخ شده چینی


مرغ و برنج سرخ شده یک غذای چینیِ خوشمزه که تنوع سبزیجات در کنار تکه های مرغ در آن، این غذا را بسیار لذیذ می کند و مقداری از ویتامین مورد نیاز بدن را تأمین می کند.
ته چین عراقی

طرز تهیه ته چین عراقی


دستور تهیه ته چین عراقی خوشمزه را در بخش غذاهای خارجی آشپزخانه نمناک بیاموزید و در خانه درست کنید.
کتلت آلمانی

طرز تهیه کتلت آلمانی


کتلت آلمانی یکی از غذاهای محبوب آلمانی است و بسیار بین خودشان طرفدار دارد. معمولا با نان باگت و سیب زمینی سرو میشود.
ماهی پومپانو

طرز تهیه ماهی پومپانو هندی


زمان تهیه ماهی پومپانو هندی 20 دقیقه می باشد و شما میتوانید با خواندن دستور تهیه این غذای هندی بسیار خوشمزه آن را به راحتی در خانه درست کنید.
شامی کباب هندی

طرز تهیه شامی کباب هندی


شامی کباب هندی را می توان از بهترین کتلت های دنیا دانست که می تواند یک غذای ساده، خوشمزه و مناسب برای گردش های خانوادگی باشد.