نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

آرتروز

آموزش ساخت پماد ضد آرتروز در خانه


آرتروز یا استئوآرتریت، شایع ترین بیماری التهاب مفاصل است. در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم کم از بین می رود. آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند.
پوست موز

درمان فوری یبوست با پوست موز + 4 نسخه دیگر


می توانید تصور کنید پوست موز درمان کننده باشد ، این بخش از میوه پرخاصیت موز که اغلب دور ریز می شود می تواند به راحتی مشکلاتی همچون یبوست ، زگیل و افسردگی را درمان کند.
گوش

در گوش کودکان قطره نریزید


به گفته متخصصان، قطره گوش نه تنها در زمینه درمان عفونت گوش کمک کننده نخواهد بود، بلکه موجب بدتر شدن وضعیت بیمار می شود.
درمان واریس

8 نسخه قوی برای درمان واریس در مدت کوتاه


برای درمان واریس اگر قصد استفاده از مواد طبیعی و روش های خانگی را دارید بهتر است بهترین ها را بشناسید و با استفاده درست خیلی سریع سیاهرگهای واریسی را رفع کنید.
زعفران بینایی

رفع مشکلات بینایی و چشم با زعفران


مطالعات و تحقیقات اخیر تاثیر شگفت انگیز و درمانی زعفران را ثابت می کند ، زعفران بینایی را تقویت بخشیده و برای رفع مشکلات چشم به عنوان یک نسخه گیاهی و طبیعی توصیه می شود.
بیماری

بیماری های مشترک انسان و دام کدامند


انسان ها از طریق تماس مستقیم با حیوانات، مصرف فرآورده های دامی، ذبح دام در محیط ناسالم و مشترک بودن محل زندگی به بیماری های قابل انتقال از حیوان مبتلا می شود.
ph خون

ph خون چیست و چطور کاهش می یاید + نسخه گیاهی


حتما واژه اسیدی و قلیایی بودن بدن را شنیده و متوجه تاکیید پزشکان در این مورد شده اید ، اصل این بخش از سلامت مربوط به ph خون است که برای تنظیم و کنترل آن می توانید از یک نسخه ناشتا استفاده کنید.
تغییر بدن

9 تغییر بدن که بوی خطر می دهند


لثه و دندان هایتان را چک کنید ، چشمانتان را با دقت بیشتری نگاه کنید و به دردهای عضلات و.. مشکوک شوید چرا که برخی تغییر بدن هشدارهایی هستند که جسمتان از خود بروز می دهد.