نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

قارچ استروگانف

طرز تهیه قارچ استروگانف


قارچ استروگانف قارچ کاملاً گیاهی است و در صورت تمایل می توانید از خامه گیاهی نیز که در دسترس است، استفاده کنید.
خورش استانبولی

طرز تهیه خورش استانبولی


خورش استانبولی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات است، تمامی نیازهای غذایی بدن شما را تامین می کند و در عین حال بسیار خوشمزه بوده و طبخ آن نیاز به تخصص ویژه ای ندارد.
طرز تهیه فریتر ماهی

طرز تهیه فریتر ماهی


فریتر در زبان انگلیسی کلوچه غذایی است. شاید بتوان فریتر ماهی را کلوچه، کوکو یا کتلت یا هرچی که دوست دارید بنامید ولی مهم آن است که این غذا را می توانید شب ها با سبزی ها و ظهرها با مقادیر زیادی برنج زعفرانی نوش جان کنید.
کباب توفو

طرز تهیه کباب توفو


کباب لزوما مختص گوشتخواران نیست. گیاهخواران هم می توانند انواع و اقسام سبزیجات را طعم دار کرده و با لذت نوش جان کنند. یکی از لذیذترین موادی که خیلی هم باب طبع گیاهخواران است؛ توفو یا پنیر لوبیا است. توفو از شیر سویای بسته شده به دست می آید و پس از قالب زنی، بسته بندی می شود.
گولاش

طرز تهیه گولاش، تاس کباب مجاری


گولاش از آن دسته خوراکی هایی است که به روش های گوناگون در سراسر جهان طبخ می شود. ترکیب ساده ای از گوشت و سبزیجات که با هم پخته و سرو می شوند.
اسپاگتی سالمون

طرز تهیه اسپاگتی سالمون


ماهی سالمون که سرشار از اسید چرب امگا 3 و پروتئین های موثر در ساختمان پوست است، می تواند تغذیه مناسبی برای پوست به حساب آید. با دستور تهیه اسپاگتی سالمون همراه ما باشید.
بلدرچین بریونی

طرز تهیه بلدرچین بریونی با سس کره


بلدرچین های نازه کوچولو را به همراه سیب زمینی و فلفل دلمه ای درون فر قرار دهید، پس از آن شما یک بلدرچین بریونی دارید که با لذت می توانید آن را میل کنید.
مرغ اوکراینی

طرز تهیه مرغ اوکراینی


مرغ اوکراینی یک غذای خارجی بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد که در این بخش دستور تهیه آن را برای شما در نظر گرفته ایم.
چیکن راتاتویی

طرز تهیه چیکن راتاتویی


راتاتویی همان غذای ساده، اما معروفی است که به لطف کارتونی به همین نام، در ایران معروف شد که در این بخش دستور تهیه چیکن راتاتویی را برای شما در نظر گرفته ایم.
مینی لازانیای اسفناجی

طرز تهیه مینی لازانیای اسفناجی


همه ما لازانیا را دوست داریم. ولی خوردنش کمی دشوار است. وقتی شروع به بریدن آن می کنیم شاید کمی از قیافه بیفتد. در اینجا نحوه درست کردن مینی لازانیا را شرح می دهیم تا بدون آنکه ظاهر آن بهم بخورد، بتوانید به صورت لقمه ای آن را میل کنید.
استیک سوخاری

طرز تهیه استیک سوخاری


استیک یکی از غذاهای لذیذ و بسیار خوشمزه است مخصوصا اگر استیک سوخاری باشد. اگر دوست دارید طرز تهیه این استیک را یاد بگیرید به ادامه مطلب مراجعه کنید و طرز تهیه آن را مطالعه کنید.
همبرگر

طرز تهیه همبرگر با سس لبو


برای درست کردن همبرگر با سس لبو ابتدا گوشت را به همراه ریحان، مرزه و ادویه های دلخواه همچون دارچین، پاپریکا و نمک مزه دار کنید.
سوسیس مرغ

طرز تهیه سوسیس مرغ


سوسیس مرغ را می توانید با سس مایونز و یا پستوی گوجه فرنگی برای پیک نیک یا ناهار مدرسه فرزندانتان درست کنید.