برو به :
جوجه کباب

طرز تهیه جوجه کباب آسیایی


جوجه کباب آسیایی تنها تفاوتی که در دستور تهیه با جوجه کباب های خانگی دارد سس مخصوصی است که برای مزه دار شدنش استفاده می شود. این سس از سس سویا و شیر نارگیل و سبزیجات معطر تهیه می شود.
دست پیچ کلم

طرز تهیه دست پیچ کلم لبنانی


دست پیچ کلم لبنانی یک غذای اصیل عربی از کشور زیبای لبنان است که شکل و طرز تهیه آن بسیار شبیه طرز تهیه دلمه های خوشمزه ایرانی است. پس اگر از طرفداران دلمه هستید این غذا را امتحان کنید.
خورشت ماهی قزل آلا

طرز تهیه خورشت ماهی قزل آلا


خورشت ماهی قزل آلا یک غذای برزیلی است که با ترکیب سبزیجات و ادویه های مختلف مزه دار و طبخ می شود. زمان پخت خورشت ماهی قزل آلا 90 دقیقه است.
طرز تهیه فاهیتا

طرز تهیه فاهیتای گوشت


طرز تهیه فاهیتای گوشت ( فاهیتا استیک ) به سبک مکزیکی ها با نان ورقه ای پیراشکی کامل می شود که از قبل بایستی در مایکروویو به طور کامل بپزد.
موساکا

طرز تهیه موساکا


موساکا غذایی یونانی مخلوط از بادمجان، سیب زمینی و مایه گوشتی و پنیر پیتزا می باشد. این غذا خوشمزه، خوش خوراک و پرکالری است. موساکا آسان و سریع تهیه میشود.
بیف استروگانف

طرز تهیه بیف استروگانف


بیف استروگانف یک غذای خوشمزه روسی است که از گوشت و خامه تهیه میشود. بیف استروگانف با پاستا و برنج و سیب زمینی نیز سرو میشود.
رتتویی فرانسوی

طرز تهیه رتتویی غذای فرانسوی


این خوراک که مواد تشکیل دهنده اش سبزیجات هستند، یکی از خوراک های محبوب کشور فرانسه است. همچنین این خوراک می تواند مورد توجه گیاه خواران هم باشد که در رژیم خوراک شان گوشت وجود ندارد.
بادمجان گریل شده

طرز تهیه بادمجان گریل شده مخصوص


آشپزخانه نمناک : بادمجان گریل شده یک غذای نونی سریع و خوشمزه برای وعده ی نهار است که علاوه بر اینکه با مواد اولیه ی ساده تهیه می شود طعم فوق العاده ای دارد.
خوراک بیفتک

طرز تهیه خوراک بیفتک اسپانیایی


خوراک بیفتک به همراه سالاد اسفناج مرکاپتو و دسر انبه سرو می شود که طرز تهیه و اماده سازی تمام آنها را در این بخش از آشپزخانه نمناک می توانید بیاموزید.
املت مرغ

املت مرغ رو اینجوری درست کن


املت مرغ برای افرادی که تنوع غذایی را دوست دارند حتی در وعده ی صبحانه. طرز تهیه املت مرغ را در آشپزخانه ی نمناک ببینید.
غذای مکزیکی

یک غذای مکزیکی سریع برای شام


آشپزخانه ی نمناک امروز یک غذای مکزیکی تند و پرخاصیت را برای وعده ی شام به شما پیشنهاد می کند که در مدت زمان 25 دقیقه آماده ی سرو خواهد شد.
مرغ با پنیر پارمزان

گریل دلچسب مرغ با پنیر پارمزان


مرغ با پنیر پارمزان یک گریل خوشمزه و دلچسب برای ذادقه های ایرانی است. با این گریل جدید کودکانتان را برای خوردن یک غذای خانگی مقوی تشویق کنید.
طرز تهیه رول مرغ

طرز تهیه رول مرغ با فلفل کبابی


طرز تهیه رول مرغ با فلفل کبابی و سبزیجات تازه یک دستور غذایی استوایی است و جزو خوراک های برتر گوشه کنار دنیا شناخته شده و سرو می شود.