نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

پیتزای خانگی بدون فر

طرز تهیه پیتزای گوشت خانگی بدون فر


پیتزا پختن در خانه لطفی دارد که شاید پیتزا خوردن بیرون از خانه نتواند به پای آن برسد. خصوصاً که در خانه مطمئنید از مواد مرغوب استفاده می کنید و غذای سالمی برای خانواده تان تهیه خواهید کرد. دستور تهیه پیتزای خانگی بدون فر را در ادامه می خوانید.
پلو مخلوط هندی

طرز تهیه پلو مخلوط هندی


پلو مخلوط هندی یک غذای خارجی بسیار خوشمزه و مقوی می باشد که در ادامه دستور تهیه آن را می خوانید.
پاستا با بادمجان

طرز تهیه پاستا با بادمجان


پاستا با بادمجان یک پاستای بدون گوشت و بسیار لذیذ که برای گیاه خواران خیلی مناسب می باشد و به خاطر وجود جعفری تازه در این پاستا عطر بسیار خوبی دارد.
استیک ماهی تن

طرز تهیه استیک ماهی تن با سس تارتار و زیره


برای درست کردن استیک ماهی تن ابتدا ماهی را بشویید و روی دستمالی خشک کنید سپس در کیسه نایلون با روغن، آبلیمو، زیره، فلفل و سیر مخلوط کنید و روی ماهی ها بریزید تا کاملا به مواد آغشته شوند.
پاستای بروکلی

طرز تهیه پاستای بروکلی لی مانژ


پاستای بروکلی لی مانژ یکی از غذاهای سریع ایتالیایی است که از خوردن آن لذت می برید، بدون هیچ معطلی سیب زمینی ها را شسته و برش بزنید تا پوره سیب زمینی درست کنیم.
پاری کباب

طرز تهیه پاری کباب


در این دستور 4 نوع جوجه هندی که در مایه های مختلف خوابانیده شده ارائه می شود. از جمله پاری کباب را می خوانید.
پاستای خامه ای

طرز تهیه پاستای خامه ای با کرفس


اگر می خواهید سالاد پاستای رژیمی داشته باشید به جای مایونز از ماست چکیده استفاده کنید. پاستای خامه ای در مدت 30 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 8 نفر مناسب است.
پیتزا سه پنیره

طرز تهیه پیتزا سه پنیره


پیتزا سه پنیره از دو نوع پنیر موزارلا بعلاوه پنیر خامه ای فونتینا بهمراه برگ جعفری تازه ، یک طعم منحصر بفرد و خوشمزه را بوجود می آورد.
قارچ استروگانف

طرز تهیه قارچ استروگانف


قارچ استروگانف قارچ کاملاً گیاهی است و در صورت تمایل می توانید از خامه گیاهی نیز که در دسترس است، استفاده کنید.
خورش استانبولی

طرز تهیه خورش استانبولی


خورش استانبولی سرشار از پروتئین و کربوهیدرات است، تمامی نیازهای غذایی بدن شما را تامین می کند و در عین حال بسیار خوشمزه بوده و طبخ آن نیاز به تخصص ویژه ای ندارد.
طرز تهیه فریتر ماهی

طرز تهیه فریتر ماهی


فریتر در زبان انگلیسی کلوچه غذایی است. شاید بتوان فریتر ماهی را کلوچه، کوکو یا کتلت یا هرچی که دوست دارید بنامید ولی مهم آن است که این غذا را می توانید شب ها با سبزی ها و ظهرها با مقادیر زیادی برنج زعفرانی نوش جان کنید.
کباب توفو

طرز تهیه کباب توفو


کباب لزوما مختص گوشتخواران نیست. گیاهخواران هم می توانند انواع و اقسام سبزیجات را طعم دار کرده و با لذت نوش جان کنند. یکی از لذیذترین موادی که خیلی هم باب طبع گیاهخواران است؛ توفو یا پنیر لوبیا است. توفو از شیر سویای بسته شده به دست می آید و پس از قالب زنی، بسته بندی می شود.