برو به :
اعتماد به نفس

اعتماد به نفس در زندگی فردی و کیفیت آن


اعتماد به نفس به میزان علاقه، اطمینان و غروری که نسبت به خود دارید می گویند. اما همیشه افراد زیادی وجود داشته اند که به دلایل بسیاری زندگی را دو بعدی میبینند و به همین دلیل پیدا کردن توانایی های خودشان برایشان مشکل شده و زندگی برایشان بی معنی شده است.
استرس

کاهش استرس با شستشوی بینی !


زمانی که فرد مضطرب است از میزان اکسیژن مغزکاسته شده و استرس بالا می رود و شستشوی بینی موجب افزایش اکسیژن وارد شده به مغز می شود که این موجب کاهش استرس میشود.
خشم

ورود به آشپزخانه هنگام خشم ممنوع!


خشم می تواند پاسخ به یک درد یا ناامیدی و یا ترس باشد در این مقاله قصد داریم به بررسی خشم و راه های کنترل آن و رابطه خشم و غذا خوردن و اثرات آن بپردازیم .
باهوش ترشدن

تفریحات مناسب برای باهوش تر شدن


برای باهوش ترشدن و افزایش هوش و حافظه هیچ وقت دیر نیست . تنها کافی است راه را بدانید و به طور منظم و صحیح در آن مسیر قدم بردارید وازتفریحات لازم استفاده کنید.
افسردگی

چرا موقع تعطیلات افسردگی می گیریم؟


عواملی که سبب بروز افسردگی در زمان تعطیلات می شود، می تواند شامل استرس، خستگی، انتظارات نامعقول و غیرواقعی، ایجاد حجم زیاد کاری، محدودیت های مالی یا عدم توانایی برای بودن در کنار خانواده و دوستان باشد.
بیدار شدن

علت بیدار شدن های مکرر در نیمه شب


شاید شما هم جزو افرادی باشید که شب وقتی میخوابید در یک ساعت معین ناخواسته بیدار میشوید , بیدار شدن در ساعت های مختلف شب نشان دهنده چیست؟
سطح فکر مردان وزنان

تفاوت سطح فکر مردان و زنان به زندگی چگونه است؟


تفاوت سطح فکر زنان و مردان در چه مواردی است در ذهن خانم ها و آقایان چه میگذرد و نگرش آن ها به زندگی و اتفاقات روزمره به چه صورت است در این مطلب قصد داریم پی به تفاوت افکار زنانه و مردانه ببریم.
خنده

فواید شگفت انگیز یوگای خنده


در این مطلب می خواهیم چند ویژگی مثبت و سودمند خنده را با شما در میان بگذاریم تا با خواندن آن ها، انگیزه تان برای هرچه بیش تر خندیدن و پیوستن به باشگاه های خنده، دوچندان شود.