افزایش هوش

8 پیشنهاد عالی برای افزایش هوش


برای افزایش هوش لازم نیست کار سخت و عجیبی انجام بدهید, چند راه ساده برای افزایش هوش را به شما معرفی میکنیم که واقعا تاثیرگذار اند.
ساختار ذهنی

تفاوت ساختار ذهنی زن و مرد


نـه تـنـها شیوه بروز احساسات در زنان و مردان با یکدیگر متفاوت می باشد، بلکه مـردان و زنان از مغزشان هم بطـرز مــتفاوتی استفاده می کنندو از نظر ساختار ذهنی و رفتاری هم با هم تفاوت دارند.
خواب

در کمتر از 30 ثانیه به خواب بروید


همه می خواهند خواب با کیفیت داشته باشند، اما بسیاری از ما، غَلت زدن در رختخواب و ساعت ها پهلو به پهلو شدن را تجربه می کنیم تا سرانجام به خواب برویم.
بی خوابی

بی خوابی را با تنفس درمان کنید + 5 روش


خمیازه های پی در پی و ظاهری خسته و بی حال خبر از بی خوابی های شبانه میدهد ، اگر دوست ندارید به خوردن دارو عادت کنید به روشی که آموزش داده می شود نفس بکشید تا خوابتان ببرد.
خوابگردی

خوابگردی با کمبود خواب


اختلال خوابگردی یکی از اختلالات خواب و در زمره بدخوابی ها طبقه بندی شده است.که شامل بی خوابی اولیه ، پرخوابی اولیه ، اختلالات خواب مربوط به تنفس ، اختلالات خواب ریتم شبانه روزی به وجود می آید.
خون بازی

خون بازی در مدارس دخترانه را جدی بگیرند


شیوع پدیده خون بازی (خودزنی با تیغ در مدارس دخترانه) می تواند به علت بروز اختلال شخصیت مرزی در فرد باشد که افراد مبتلا به این اختلال رفتارهایی تحت عنوان خودزنی انجام می دهند.