نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

داروهای ضروری

داروهای ضروری در مسافرت های نوروزی


از جمله داروهای ضروری که مسافرین نوروزی باید همراه خود داشته باشند، می توان به داروهای مسکن، ضد درد و التهاب (دسته داروهای ایبوپروفن) اشاره کرد.
مادران جوان

چند نکته کاربردی برای مادران جوان


کم خوابی، بازگشت به تناسب اندامِ قبل از بارداری، تغذیه مناسب، به دست آوردنِ شادابی و زیبایی پوست و مو، مدیریت کارهای منزل، ارتباط عاطفی با همسر و... همه از شایع ترین دغدغه های مادران جوان است.
بیماری عشق

بیماری کشنده ای که با عشق درمان می شود


بیماری عشق خود درمان بیماری های جسمی است ، جالب است بدانید که محبت و عشق ورزیدن توانایی آن را دارد که گاهی سخت ترین بیماری را با تولید ترکیبی خاص درمان می کند.
ترک سیگار

روش ها و قوانین طلایی ترک سیگار


اگر برای ترک سیگار ارداه کرده اید بدانید که تنها نیستید ، ما 5 روش آسان و قوانینی طلایی برای ترک سیگار به شما یادآوری میکنیم تا بتوانید راحت سیگارتان را کنار بگذارید.
اعتیاد

عوامل موثر دراعتیاد جوانان به مواد مخدر


اعتیاد به یکی از معضلات جدی در جامعه ما تبدیل شده است که عوامل متعددی در ابتلا به آن، نقش دارند. موضوع بسیار مهم این است که به شناسایی این عوامل بپردازیم و با شناخت این عوامل، گامی در جهت پیشگیری از اعتیاد برداریم.
نوجوانان

تأثیرات جدی هورمونها بر رفتار نوجوانان


استدلالات کارشناسان مختلف در ارتباط با تحولات دوران بلوغ به طور عمومی بر محور تغییرات هورمونی می چرخد،با ما همراه باشید تا ببینید تغییرات هورمونی با نوجوانان چه می کند؟
ازدواج فامیلی

ازدواج فامیلی و سایه سنگین معلولیت


مشکلات ژنتیکی برای فرزندان کسانی که ازدواج فامیلی کرده اند، اصلی ترین دلیل برای این است که کارشناسان توصیه کنند که افراد اقدام به ازدواج فامیلی نکنند.