دیگران چه می خوانند..؟
نمناک تکنولوژی

ترفندستان

افزایش رتبه سایت

شاه راه افزایش رتبه سایت در الکسا


برای افزایش رتبه سایت در الکسا چه راه و روش هایی را باید هنگام انتشار مطلب رعایت کنیم ؟ الکسا برای تعیین رتبه وب سایت ها ملاک هایی را در نظر می گیرد که برایتان خواهیم گفت.
حالت شب آیفون

روش فعال کردن “حالت شب آیفون


“حالت شب آیفون” ویژگی جدیدی است که در آخرین iOS یعنی iOS 9.3 بر روی دیوایس های اپل اضافه شد در این مطلب نحوه فعال کردن این قابلیت را یاد میگیرید.
اتصال گوشی به تلویزیون

روش اتصال گوشی به تلویزیون با wifi


با استفاده از چند ترفند می توانید به سادگی صفحه نمایش موبایلتان را به تلویزیون متصل کنید، حتی اگر موبایل شما کابل های مبدل HDMI را پشتیبانی نکند.در ادامه راه اتصال گوشی به تلویزیون را آموزش خواهیم داد.
میانبر های ویندوز 10

آشنایی با میانبر های ویندوز 10


شرکت مایکروسافت با معرفی ویندوز جدید میانبر های ویندوز 10 را برای استفاده آسان کاربران به این طرح جدید خود اضافه کرده است.
آیفون

ترفند پاکسازی فضای اشغال شده “آیفون


فضای اشغال شده “آیفون” و آیپد و این که فضای ذخیره سازی اطلاعات بر روی گوشی پر می شود برای کسانی که این گوشی ها را دارند مشکل می باشد با ترفند بیان شده در مطلب زیر می توان تا چند گیگابایت از این حجم اشغال شده کاهش داد.
تسک منیجر

7 ترفند باز کردن تسک منیجر در ویندوز


با استفاده از تسک منیجر(Task Manager) می توان نسبت به سریع بستن برنامه ها و اجرای پروسه های جدید و مانیتور کارایی و بسیاری از کارهای دیگر مهم اقدام کنید.