برو به :
رول فیله مرغ

طرز تهیه رول فیله مرغ شیرین


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه رول فیله مرغ شیرین را آموزش خواهیم داد.حتما از طعم این غذا لذت خواهید برد.
پاستا صدفی

طرز تهیه پاستا صدفی دریایی (کانکیلی)


Conchiglie ( کانکیلی) نوعی پاستا به شکل صدف دریایی است و اسم آن از واژه ایتالیایی conchiglia به معنای صدف دریایی گرفته شده است. این خوراک در انگلستان بیشترین طرفدار را دارد.طرز تهیه پاستا صدفی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاورمای مرغ

طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص


شاورما غذایی لذیذ برای میهمانی های کوچک شما است . این غذا برای کودکان از ارزش غذایی بالا برخوردار است و ظاهر غذا هم بچه ها را ترغیب به خوردن می کند.طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا مکزیکی

طرز تهیه پیتزا مکزیکی با سوسیس


پیتزا مکزیکی نوع دیگر پخت پیتزا است که ترکیبی تقریبا گیاهی دارد و همچنین طعم متفاوتی با بقیه دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تورتلینی

طرز تهیه تورتلینی با سس زعفران


تورتلینی (به ایتالیایی: Tortellini) نوعی پاستای کوچک حلقه ای شکل و مغزپُر ایتالیایی است که درون خمیر آن را ابتدا با مواد گوناگونی پر می کنند و سپس دو طرف خمیر را به صورتی که شبیه حلقه و یا کلاه شود روی هم می آورند.اندازهٔ بزرگتر این پاستا را تورتلونی (به ایتالیایی: Tortelloni) می نامند.
پیتزای توپی

طرز تهیه پیتزای توپی


پیتزای توپی یک شکل بامزه و متفاوت برای علاقه مندان به فست فود ها می باشد که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
کویسادیلای سبزیجات

طرز تهیه کویسادیلای سبزیجات و پنیر


کویسادیلای سبزیجات و پنیر می تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد. نان تورتیلای سبوس دار می تواند فیبر مورد نیاز بدن شما را تامین کند. هضم پنیر بز نیز بسیار آسان است. وجود سبزیجات، آنتی اکسیدان مورد نیاز بدن شما را به خوبی فراهم خواهد کرد.