برو به :
ماهی پومپانو

طرز تهیه ماهی پومپانو هندی


زمان تهیه ماهی پومپانو هندی 20 دقیقه می باشد و شما میتوانید با خواندن دستور تهیه این غذای هندی بسیار خوشمزه آن را به راحتی در خانه درست کنید.
شامی کباب هندی

طرز تهیه شامی کباب هندی


شامی کباب هندی را می توان از بهترین کتلت های دنیا دانست که می تواند یک غذای ساده، خوشمزه و مناسب برای گردش های خانوادگی باشد.
کوکوی مرغ و سیب

طرز تهیه کوکوی مرغ و سیب


کوکوی مرغ و سیب را می توان یک روز قبل از پختن و سرو کردن، درست کرد. با این مقدار مواد می توانید 16 عدد کوکو در مدت 40 دقیقه درست کنید.
کتلت بادنجان

طرز تهیه کتلت بادنجان ایتالیایی


کتلت بادنجان ایتالیایی با رویه کریسپی و تردی که دارد، بسیار لذیذ است و می توان از آن به عنوان وعده غذایی اصلی نیز استفاده نمود. اگر تمام کتلت ها در یک مرحله در تابه جا نشود.
مرغ فلورنتین

طرز تهیه مرغ فلورنتین


مرغ فلورنتین یک غذای کامل و سالم و مملو از فیبر و پروتئین مواد مورد نیاز بدن. این غذا در مدت 45 دقیقه آمادۀ سرو است و برای 2 تا 4 نف کافیست.
پاستای فلفلی با میگو

طرز تهیه پاستای فلفلی با میگو


میگو به دلیل جیوه کمی که دارد، انتخاب مناسبی برای زنان باردار علاقه مند به غذاهای دریایی ست. زمان آماده سازی مواد پاستای فلفلی 10 دقیقه و زمان پخت 15 دقیقه است.
خوراک نخود فرنگی و گوشت

طرز تهیه خوراک نخود فرنگی و گوشت (keema)


خوراک نخود فرنگی و گوشت یک غذای هندی است را حداکثر در 1 ساعت می توانید درست کنید. به جای گوشت می توانید از سویا نیز استفاده کنید که طعم آن در کنار سبزیجات و چاشنی های مختلف بسیار دلپذیر خواهد بود.
طرز تهیه تاماگو

طرز تهیه تاماگو


تاماگو را به طرفداران سوشی، و هر فرد خوش سلیقه ای که تمایل به تجربه جدیدی دارد توصیه می کنیم.
اسپاگتی لیمویی

طرز تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو


اگر تاکنون اسپاگتی دریایی نخورده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار اسپاگتی را با میگو و عطر لیمو تهیه کنید. در ادامه با دستور تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو همراه ما باشید.
مرغ کاچیاتوره

طرز تهیه مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)


مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)، غذای ایتالیایی بسیار آسانی است که، به دلیل پخت آرام همراه با سبزیجات بسیار معطر است. کاچیاتوره در زبان ایتالیایی به معنی شکاری می باشد و منظور از نام گذاری این غذا روش پخت آسان آن است.
گراتن سیب زمینی

طرز تهیه گراتن سیب زمینی


یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته و در ترکیب مواد آن از تخم مرغ و کره نیز استفاده میشود. در ادامه با دستور تهیه گراتن سیب زمینی همراه ما باشید.
خوراک میگو

طرز تهیه خوراک میگو


برای اینکه میگوها در زمان پخت صاف باقی بمانند و جمع نشوند دم آن ها را جدا نکنید. خوراک میگو در مدت 40 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.