برو به :
املت دنور

طرز تهیه املت دنور یک صبحانه معرکه


آشپزخانه نمناک : املت دنور یک املت ساده و خشومزه است که برای وعده صبحانه و عصرانه سرو می شود. طرز تهیه املت دنور بسیار ساده است و در مدت کوتاهی آماده می شود.
طرز تهیه ماهی تیلاپیا

طرز تهیه ماهی تیلاپیا با پنیر پارمسان


طرز تهیه ماهی تیلاپیا در فر برای افرادی که از طرفداران غذاهای پرخاصیت دریایی هستند. فیله های ماهی تیلاپیا را با ادویه ها و جعفری مخلوط کنید و اجازه دهید تا خوب مزه دار شود.
طرز تهیه فریتاتا

آموزش تصویری طرز تهیه فریتاتا


آشپزخانه نمناک: فریتاتا غذای خوشمزه ای است که به سرعت و در مدت کمتر از نیم ساعت اماده می شود و طبق سلیقه می توان مواد اولیه این نوع غذا را تغییر داد و سرو کرد.
طرز تهیه پیتزا

طرز تهیه پیتزا فوری با نان تست


پیتزا فوری با نان تست یک پیتزا با مواد اولیه متنوع است و برای تهیه این نوع پیتزا می توان از مواد اولیه همچون بادمجان کبابی و سیر - گوشت چرخ کرده و قارچ و.. استفاده کرد.
نودل-اسفناج

طرز تهیه نودل اسفناج


طرز تهیه و دستور پخت یک نودل خوشمزه با اسفناج را میتوانید در بخش آشپزخانه نمناک بخوانید و از آن استفاده کنید.
چیکن-استراگانف

طرز تهیه چیکن استراگانف


استروگانف سرآشپز روسیه که برای اولین بار این غذا رو پخت و بدلیل استفاده از گوشت سینه مرغ به چیکن استراگانف معروف شد.
طرز تهیه لقمه

طرز تهیه لقمه ساده هندی


طرز تهیه لقمه ی ساده و خوشمزه هندی شامل سه مرحله ی طرز تهیه نان مخصوص این لقمه در تابه و آماده سازی مواد داخل لقمه و پیچیدن لقمه های پنیری برای تهیه یک عصرانه خوشمزه.
پیراشکی-لهستانی

طرز تهیه پیراشکی لهستانی


طرز تهیه پیراشکی لهستانی ، یک پیراشکی سبک و خوش طعم. برای تهیه خمیر، آرد و نمک را مخلوط کنید. سپس تخم مرغ و کره را با استفاده از چنگال مخلوط کنید تا به شکل خرده نان در بیاید.
طرز تهیه کالزون

طرز تهیه کالزونه اروپایی


کالزونه یک غذای ایتالیایی است که مثل لقمه های شکم پر ایرانی میتوانید مواد میانی آن را به ذائقه و مزاج خودتان تغییر دهید و از خوردن ان لذت ببرید.
ماکارونی با میگو و قارچ

طرز تهیه ماکارونی با میگو و قارچ


آشپزخانه نمناک : ماکارونی با میگو و قارچ به همراه سس مخصوص با پنیر موزارلا و پارمسان و مواد اولیه غنی در مدت زمان کوتاهی آماده سرو خواهد شد.
پیتزا سالامی و اسفناج

طرز تهیه پیتزا سالامی و اسفناج


آشپزخانه نمناک : طرز تهیه پیتزا سالامی با اسفناج و سبزیجات معطر را به همراه ارزش غذایی و کالری موجود را در آن را برایتان آماده کرده ایم تا با امتحان طعم متفاوت ان لذت ببرید.
چیکن ساتای

طرز تهیه تصویری چیکن ساتای


آشپزخانه نمناک : چیکن ساتای یک نوع جوجه کباب خوشمزه مدیترانه ای است که در آشپزخانه ی نمناک به صورت تصویری طرز تهیه ان را مشاهده خواهید کرد.
کباب یونانی

طرز تهیه کباب یونانی


یک تکه گوشت یک تکه فلفل و یک تا دو پر پیاز بسیخ می کشیم و روی حرارت ملایم کباب می کنیم، برای مطالعه ادامه دستور پخت کباب یونانی با آشپزخانه نمناک همراه باشید.
طرز تهیه تالیاتلی

طرز تهیه تالیاتلی با ژامبون


تالیاتلی نوعی پاستا که ما با نام ماکارونی آشیانه ای آن را می شناسیم به همراه ژامبون و کلم بروکلی با سس مخصوص یک غذای ایتالیایی لذیذ است.