برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بهلول

حکایت های جالب و پندآموز بهلول دانا


داستان و حکایت های جالب و پندآموز بهلول برای همه آشناست حکایت هایی که در هرکدام بهلول حرفی برای گفتن و اثبات خیلی چیزها دارد.در ادامه چند حکایت جالب از وی بخوانید.
تعطیلات رویایی

تعطیلات رویایی مسی در ویلای زیر آب! + تصاویر


لیونل مسی تعطیلاتی رویایی لوکس و شگفت انگیز در دبی خواهد داشت. شیخ مکتوم حاکم دبی از طرفداران لیونل مسی است و این دو ارتباط خوبی با یکدیگر دارند. مکتوم هر چند وقت یکبار مسی را به دبی دعوت می کند تا مهمان او باشد.
کروکودیل

حمله کروکودیل به جوان 19 ساله + عکس


فردی که مورد حمله کروکودیل قرار گرفته است می گوید که این موجود خطرناک از طریق سوراخ چادرش به او حمله کرد.وی می گوید هنوز بعد از حادثه کمی درد در بدنش احساس می کند.
بیمار

نجات یک بیمار با هواپیمای جت F16 !


کارمندان یک بیمارستان در نروژ موفق شدند سریع تصمیم گرفته و به کمک یکی از F-16های نیروی هوایی که یک جت جنگی است، ابزار موردنیاز را در زمانی کمتر از تحویل دادن یک پیتزا به بیمار برسانند.
زن 4500 ساله

زن 4500 ساله کشف شد! + عکس


کشف زن 4500 ساله در کشور پرو اطلاعات جالبی را درباره مسائلی جالب به محققان ارائه کرد. زن به خمیده روی زانو و به همراه اشیاء خاص دفن شده بود.
مرده

زنده شدن مرده پس از 45 دقیقه! + تصاویر


زنده شدن مرد هندی بعد از مرگ 45 دقیقه‎ای خبر عجیبی است که به تازگی موجب حیرت همگان شده است این مرد هندی 45 دقیقه پس از مرگ به طرز معجزه آسایی زنده شد.
مورچه

اصلاح موهای بدن مورچه امکان پذیر شد!+عکس


یکی از روش های عجیب دانشمندان برای اینکه متوجه شوند چگونه مورچه های نقره ای در گرمای صحرای آفریقا تاب می آورند، چیدن موها یا پرزهای مورچه های این ناحیه بوده است.با انجام این کار نتایج جالب و شگفت انگیزی بدست آمد.