نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

چای پونه

خواص معجزه آسای پنهان در دمنوش و چای پونه


می دانید با دمنوش و چای پونه کوهی می تواند دهها بیماری را درمان کنید ؟ در میان خواص و فواید باورنکردنی این گیاه جستجو کنید تا نسخه ای پرکاربرد از دنیای طب سنتی بشناسید.
تقویت قلب

تقویت قلب با معجون بی نظیر عسل و کشمش


در این مطلب شما با ترکیبی از چهار ماده طبیعی آشنا می شوید که هریک جداگانه خواص فراوانی دارند اما وقتی این مواد را با یکدیگر ترکیب می کنیم معجون بی نظیری برای تقویت قلب به دست می آوریم.
لوزارتان

موارد مصرف و عوارض داروی لوزارتان


لوزارتان در مواردی مانند فشارخون بالابا کنترل فشار خون ،در نارسایی های قلبی برای کاهش کار قلب و جهت محافظت از کلیه ها در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 که با اختلالات کلیوی درگیر می باشند تجویز می شود.
گوجه فرنگی

10 خاصیت بی نظیر گوجه فرنگی


گوجه فرنگی دارای دامنه ی گسترده ای از فواید تغذیه ای و معروف به داشتن آنتی اکسیدان است.در این بخش با 10 خاصیت گوجه فرنگی که نمی دانستید آشنا شوید.
ویروس آنفولانزا

همه گیری ویروس آنفولانزا در سال 2018


بیماری آنفولانزا همه ساله گریبانگیر بسیاری از افراد است اما بررسی ها نشان می دهد که امسال مرگ بارترین اپیدمی ویروس آنفلوآنزا در صد سال اخیر به وقوع می پیوندد.
سنگ کیسه صفرا

درباره علائم سنگ کیسه صفرا چه میدانید؟


دانشمندان امروزه به این نتیجه رسیده اند که چاقی باعث بروز بسیاری از بیماریها می شود یکی از این بیماریها سنگ کیسه صفرا است که در افراد چاق بیشتر تشکیل می شود.