برو به :
طرز تهیه کباب گوشت

طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی


آشپزخانه ی نمناک در این بخش از طرز تهیه غذاهای خارجی طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی که یک نوع کباب پر طرفدار است را برایتان در نظر گرفته است .
طرز تهیه فیله سالمون

طرز تهیه فیله سالمون شب عید


طرز تهیه فیله سالمون برای شب عید به جای سبزی پلو با ماهی یک ایده ی غذایی نو محسوب می شود. همان خاصیت و البته با طعم بهتر برای شب عید امسال.
پلو پاکستانی

طرز تهیه پلو پاکستانی


طرز تهیه پلو پاکستانی را به عنوان یک غذای جدید و پرخاصیت بیاموزید و به برنامه غذای خود تنوع بیشتر ببخشید. پلوی پاکستانی یک غذای عالی برای افرادی که رژیم غذایی سبزیجاتی دارد بسیار مناسب است.
پیتزا مخلوط

طرز تهیه پیتزا مخلوط


لذت درست کردن یک پیتزای خوشمزه در آشپزخانه منزل را با روش تهیه سایت نمناک تجربه کنید. یک پیتزای مخلوط خوشمزه و دلچسب در سایت نمناک تقدیم به کدبانوهای ایرانی می شود.
پیتزا نیویورکی

طرز تهیه پیتزا نیویورکی


طرز تهیه پیتزا نیویورکی که یکی از پرطرفدارترین پیتزاها در کشورهای دیگر است را در این بخش بیاموزید و به سادگی یک پیتزای خوشمزه و عالی را در خانه تهیه کنید. نوش جان!
طرز تهیه کبه عربی

طرز تهیه کبه عربی برشته


طرز تهیه کبه عربی به عنوان یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین غذاهای عربی را برایتان در این بخش از آشپزخانه نمناک آماده ساخته ایم که در ادامه می خوانید.
طرز تهیه رولت فرانسوی

طرز تهیه رولت فرانسوی برای صبحانه


طرز تهیه رولت فرانسوی که در واقع طرز تهیه تهیه یک صبحانه خوشمزه فرانسوی است پیشنهاد این بخش از آشپزخانه نمناک با مواد اولیه ساده و به سرعت آماده می شود.
مرغ بلغاری

طرز تهیه مرغ بلغاری


طرز تهیه مرغ بلغاری و یا همان خوراک مرغ بلغاری یکی از لذیذترین غذاهای این کشور است و این ترکیبات و دستور تهیه به عنوان منتخب سایت شف منتشر شده بود که برایتان آماده کردیم.
ماکارونی ایتالیایی

طرز تهیه ماکارونی ایتالیایی


شپزهای ایتالیا یکی از بهترین رسپی های ماکارونی در دنیا را استفاده می کنند و به همین دلیل مزه و طعم خواص ماکارونی ایتالیایی فوق العاده می باشد.
سالمون کبابی

طرز تهیه ماهی کبابی با سس اسپانیایی


طبخ ماهی با سس و دستور پختی جدید و خوش طمع برای آن هایی که به دنبال تنوع در برنامه غذایی در کنار تقویت و حفظ سلامتی اعضای خانواده هستند پیشنهادی عالی است.
جوجه

طرز تهیه جوجه چینی


طرز تهیه جوجه چینی را در سایت نمناک مشاهده نمایید. سینه مرغ را به شکل فیله در آورید. بعد فیله ها را در خمیری که تهیه کرده اید، به طور کامل بغلتانید تا هر دو طرف آن ها خمیری شود.
مرغ تنوری با پاستا

طرز تهیه مرغ تنوری ایتالیایی با پاستا


در این مطلب نحوه پختن مرغ تنوری ایتالیایی با پاستا را به شما آموزش میدهیم. مرغ را به صورت ساده با یک پیاز و نمک و فلفل و زردچوبه بپزید .مرغ را پس از سرد شدن به صورت مکعب های کوچک خرد کنید .
بورقی

طرز تهیه بورقی ترکیه


طرز تهیه بورقی ترکیه یک غذای سریع و خوشمزه ترکی را در ادامه ملاحظه نمایید. روغن را روی شعله متوسط داغ کرده و بسته به اندازه ظرف، بورقی ها را 2 یا 3تایی در روغن5تا6 دقیقه سرخ کنید تا خمیر برشته و ترد شود.