نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

ریسپریدون

آشنایی با داروی “ریسپریدون” و عوارض آن


از جمله تاثیرات و موارد مصرف ریسپریدون می توان به برطرف کردن افکار غیر عادی و از بین بردن فکرهای وسواسی اشاره نمود و در کودکان نیز “ریسپریدون” برای بیش فعالی یاد می شود.
منوتروپین

اشکال دارویی “منوتروپین” و عوارض آن


منوتروپین در درمان ناباروری زنان استفاده می شود.“منوتروپین” سبب تحریک بلوغ فولیکولی بتاخیر افتاده و از سرگیری میوز تخمک و آغاز پارگی فولیکول تخمدان قبل از تخمک گذاری می شود.
چاقی

13 نوع سرطان که با چاقی ظاهر می شوند


تحقیقات نشانگر آن است که درصدی از کل موارد مرگ و میر سالیانه مرتبط با سرطان، رابطه تنگاتنگی با افزایش وزن بدن دارند مانند سرطان های پستان، روده بزرگ، رحم، کلیه، مری،پروستات و ریه.
تعویض مفصل زانو

مراقبت های پس از عمل تعویض مفصل زانو


بعد از جراحی تعویض مفصل زانو باید از انجام ورزش های شدید بدنی اجتناب کرد. خم کردن شدید مفصل زانو ممکن است موجب آسیب دیدن آن شود پس باید از این کار اجتناب کرد.
تخلیه روده ها

نسخه تخلیه کامل روده ها در 20 دقیقه + دستور


مواقعی که بدن به دلیل اختلالات دفع در دچار مشکل می شود دردهای شدید بروز می کند که گاهی غیرقابل تحمل است ، پاکسازی و تخلیه روده ها از سموم بدن با نسخه ای فوری در این شرایط کارساز خواهد بود.
بیماری ام اس

چگونه بیماری ام اس را در مراحل اولیه شناسایی کنیم


روشهای مختلفی برای شناسایی بیماری ام اس وجود دارد ولی هیچکدام از این روش ها نمی توانند به تنهایی تشخیص بیماری را مسجل نمایند بلکه این روش ها تنها تائید کننده علائم و نشانه هایی که از طریق صحبت با بیمار بدست می آید.
درمان سرطان با آب هویج

راز زنی که با آب هویج سرطان خود را درمان کرد


درمان سرطان با آب هویج ! مگر ممکن است بیماری با سلول های سخت و گاهی درمان ناپذیر با مصرف یک لیوان آبمیوه به کل نابود شود؟ یکی از نویسندگان بنام با پیش گرفتن روشی موفق به درمان کامل سرطان روده خود شد.
درمان درد بدن

درمان دردهای بدن فقط در 1 دقیقه + روش


احساس درد در قسمت های مختلف بدن که مربوط به عضلات می شود را در منزل می توان رفع کرد ، ماساژ هایی برای بخش ها مختلف می تواند در برنامه چند دقیقه ای درمان درد بدن گنجانده شود.