دیگران چه می خوانند..؟
مرغ فلورنتین

طرز تهیه مرغ فلورنتین


مرغ فلورنتین یک غذای کامل و سالم و مملو از فیبر و پروتئین مواد مورد نیاز بدن. این غذا در مدت 45 دقیقه آمادۀ سرو است و برای 2 تا 4 نف کافیست.
پاستای فلفلی با میگو

طرز تهیه پاستای فلفلی با میگو


میگو به دلیل جیوه کمی که دارد، انتخاب مناسبی برای زنان باردار علاقه مند به غذاهای دریایی ست. زمان آماده سازی مواد پاستای فلفلی 10 دقیقه و زمان پخت 15 دقیقه است.
خوراک نخود فرنگی و گوشت

طرز تهیه خوراک نخود فرنگی و گوشت (keema)


خوراک نخود فرنگی و گوشت یک غذای هندی است را حداکثر در 1 ساعت می توانید درست کنید. به جای گوشت می توانید از سویا نیز استفاده کنید که طعم آن در کنار سبزیجات و چاشنی های مختلف بسیار دلپذیر خواهد بود.
طرز تهیه تاماگو

طرز تهیه تاماگو


تاماگو را به طرفداران سوشی، و هر فرد خوش سلیقه ای که تمایل به تجربه جدیدی دارد توصیه می کنیم.
اسپاگتی لیمویی

طرز تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو


اگر تاکنون اسپاگتی دریایی نخورده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار اسپاگتی را با میگو و عطر لیمو تهیه کنید. در ادامه با دستور تهیه اسپاگتی لیمویی با میگو همراه ما باشید.
مرغ کاچیاتوره

طرز تهیه مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)


مرغ کاچیاتوره (Chicken Cacciatore)، غذای ایتالیایی بسیار آسانی است که، به دلیل پخت آرام همراه با سبزیجات بسیار معطر است. کاچیاتوره در زبان ایتالیایی به معنی شکاری می باشد و منظور از نام گذاری این غذا روش پخت آسان آن است.
گراتن سیب زمینی

طرز تهیه گراتن سیب زمینی


یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته و در ترکیب مواد آن از تخم مرغ و کره نیز استفاده میشود. در ادامه با دستور تهیه گراتن سیب زمینی همراه ما باشید.
خوراک میگو

طرز تهیه خوراک میگو


برای اینکه میگوها در زمان پخت صاف باقی بمانند و جمع نشوند دم آن ها را جدا نکنید. خوراک میگو در مدت 40 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
گراتن بادمجان

طرز تهیه گراتن بادمجان و مرغ


یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود. با دستور تهیه گراتن بادمجان با مرغ را در نمناک بخوانید.
گراتن قارچ

طرز تهیه گراتن قارچ


گراتن یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود .
کاری میگو هندی

طرز تهیه کاری میگو هندی


مخلوطی از ادویه‎جات معطر همراه با میگو، نه تنها باعث رنگین شدنشان می ‎شود، بلکه طعم‎ و مزه‎ غنی غذاهای جنوب هندوستان را هم به همراه دارد. ‎کاری میگو یکی از غذاهای هندی خوشمزه می باشد.
گراتن مرغ

طرز تهیه گراتن مرغ


گراتن یک نوع تکنیک تهیه غذاست که رویه غذا با پودرسوخاری و پنیر رنده شده طلایی و برشته میشود. در ادامه دستور تهیه گراتن مرغ بسیار خوشمزه را می خوانید.
خوراک باقلا بادمجان

طرز تهیه خوراک باقلا بادمجان یونانی


خورش یونانی خوشمزه حاوی باقلا، بادمجان، کدو سبز، فلفل قرمز، سیب زمینی و زیتون سیاه که با پنیر خرد شده سرو می شود. در ادامه با دستور پخت خوراک باقلا بادمجان یونانی همراه ما باشید.