ساندویچ گوشت

طرز تهیه ساندویچ گوشت گردن تند


ساندویچ گوشت گردن گاو یک ساندویچ گوشتی کم زحمت و لذیذ برای مهمانی‎های رسمی که حتی می ‎توانید آن را به صورت خوراک نیز سرو کنید.
لازانیای اسفناج و قارچ

طرز تهیه لازانیای اسفناج و قارچ


لازانیای اسفناج و قارچ را می توانید در مدت کمتر از 2 ساعت برای 12 نفر آماده کنید. نگران این نباشید که در آن گوشت به کار نرفته است، چون انواع مواد جایگزین گوشت برای درست کردن این لازانیا استفاده می شود. به جای پنیر ریکوتا می توانید از پنیر خامه ای استفاده کنید.
پیتزا قیفی

طرز تهیه پیتزا قیفی


می توانید هر مقدار مواد و از هر نوع موادی که برای تهیه پیتزا استفاده می کنید برای طبخ پیتزا قیفی نیز استفاده کنید. با کم و زیاد کردن مواد این دستور پیتزای دلخواه تان را آماده کنید.
مرغ سوخاری اسپایسی

طرز تهیه مرغ سوخاری اسپایسی


مرغ سوخاری اسپایسی را هم می توانید در منزل سرو کنید و هم در سبد پیکنیک تان بگذارید و به فضای باز ببرید و میل کنید.
بال کبابی

طرز تهیه بال کبابی تند


دستور تهیه بال کبابی خوشمزه غذایی تند با سس بلوچیز را در این بخش از آشپزخانه آموزش خواهیم داد.
هات داگ

طرز تهیه هات داگ شیکاگو


هات داگ شیکاگو معمولاً به صورت بخار پز یا آب پز تهیه می شود ولی نوع ساده شده و در عین حال بسیار خوشمزه آن با نان گریل شده و هات داگ تنوری درست می شود.
چیکن سالتیم

طرز تهیه چیکن سالتیم بوکا ایتالیایی


چیکن سالتیم بوکا در واقع همان چیکن کوردون بلو یا چیکن کوردن بلو سوییسی است که با گوشت ورقه شده فیله مرغ یا فیله بره یا گوساله و ورقه ژآمبون و ورقه پنیر تهیه میشود.
پاستا با مرغ

طرز تهیه پاستای لیمویی با مرغ


برای تهیه پاستا با مرغ به 10 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد و 20 دقیقه برای پخت غذا نیاز دارید. این پاستا در کل 30 دقیقه از شما وقت می گیرد تا آماده شود.
کوکوی ماهی

طرز تهیه کوکوی ماهی(Fish cake)


زمان پخت کوکوی ماهی کمتر از 1 ساعت است ولی بعد از مخلوط کردن مواد و فرم دادن به آن ها بهتر است مواد را 1 ساعت در یخچال قرار دهیم تا استراحت کنند و بافت منسجم تری به خود بگیرند.