دیگران چه می خوانند..؟
پاستا با مرغ

طرز تهیه پاستای لیمویی با مرغ


برای تهیه پاستا با مرغ به 10 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد و 20 دقیقه برای پخت غذا نیاز دارید. این پاستا در کل 30 دقیقه از شما وقت می گیرد تا آماده شود.
کوکوی ماهی

طرز تهیه کوکوی ماهی(Fish cake)


زمان پخت کوکوی ماهی کمتر از 1 ساعت است ولی بعد از مخلوط کردن مواد و فرم دادن به آن ها بهتر است مواد را 1 ساعت در یخچال قرار دهیم تا استراحت کنند و بافت منسجم تری به خود بگیرند.
کوفته ترکی

طرز تهیه کوفته ترکی


کوفته ترکی خوشمزه بوده و می توانید آنرا به صورت های مختلف استفاده کنید، به تنهایی،همراه با پاستا و ...
خورش ماهی

طرز تهیه خورش ماهی تایلندی


در خورش ماهی تایلندی مقدار کمی سس ماهی استفاده شده که طعم بسیار خوبی به این غذا می دهد در صورتی که این سس در دسترس تان نبود، می توانید از سس سویا استفاده کنید.
بال مرغ با برنج

طرز تهیه بال مرغ با برنج مخلوط


این سبک تهیه بال مرغ به روش چینی و کره ای است. بال ترد و شیرین با برنج تخم مرغی ترکیب فوق العاده ای برای سرو یک غذای خودمانی است. با دستور پخت بال مرغ با برنج مخلوط همراه ما باشید.
اسپاگتی با کوفته

طرز تهیه اسپاگتی با کوفته ترکی


اسپاگتی با کوفته ترکی از آن دسته غذاهایی است که بزرگترها از آن لذت می برند و بچه ها به خاطر کوفته های گوشتی، عاشق این غذا می شوند.
پاستای پنیر

طرز تهیه پاستای پنیر و برگ چغندر


برای درست کردن سس پاستای پنیر از پنیر و برگ چغندر استفاده می شود، برگ چغندر از برگهای سبز بسیار پرخاصیت است که با این غذا می توانید آن را در رژیم غذایی خود و خانواده بگنجانید.
خورشت تن ماهی

خورشت تن ماهی و سبزیجات اسپانیایی


در آشپزی اسپانیایی بیشتر غذاها از مواد دریایی و سبزیجات درست می‎شود. این دستور پخت سنتی بهترین‎های هر دو مورد را ترکیب می‎کند. زمان آماده‎سازی خورشت تن ماهی با سبزیجات حداکثر1 ساعت است.
خوراک لوبیای تند

طرز تهیه خوراک لوبیای تند


خوراک لوبیا تند اما ملایم است و با گوشت گوسفندی تهیه می شود، البته اگر از گوشت بوقلمون چرخ کرده استفاده کنید چربی آن کمتر هم می شود.
باقالی پلو با نعناع

طرز تهیه باقالی پلو با نعناع


باقالی پلو با نعناع یک غذای خوشمزه می باشد که در این بخش از آشپزخانه آموزش این غذای دلپذیر را برای شما در نظر گرفته ایم.
اسپاگتی با ماهی

طرز تهیه اسپاگتی با ماهی


برای تهیه اسپاگتی با ماهی می توانید از هر نوع ماهی استفاده کنید که در دسترس شما است، فقط باید به این نکته توجه داشته که فیله ماهی را به کار ببرید.
لازانیای سوسیس

طرز تهیه لازانیای سوسیس و گوجه


لازانیا با سوسیسِ مرغوب هم به خوشمزگیِ لازانیا با گوشت چرخ کرده است. می توانیم لازانیا را از روز قبل آماده کنیم ولی در فر قرار ندهیم. با دستور تهیه لازانیای سوسیس و گوجه همراه ما باشید.
خوراک گوشت

طرز تهیه خوراک گوشت و قارچ خامه ای


خوراک گوشت مرغ و قارچ با سس سفید، غذایی متعلق به کشور رومانی است که آن را (ciulama cu ciuperci sipui) می نامند. این غذا بسیار آسان تهیه می شود. مدت زمان فراهم آوردن مواد برای این غذا 10 دقیقه و زمان پخت آن 45 دقیقه است.