برو به :
بادمجان گریل شده

طرز تهیه بادمجان گریل شده مخصوص


آشپزخانه نمناک : بادمجان گریل شده یک غذای نونی سریع و خوشمزه برای وعده ی نهار است که علاوه بر اینکه با مواد اولیه ی ساده تهیه می شود طعم فوق العاده ای دارد.
خوراک بیفتک

طرز تهیه خوراک بیفتک اسپانیایی


خوراک بیفتک به همراه سالاد اسفناج مرکاپتو و دسر انبه سرو می شود که طرز تهیه و اماده سازی تمام آنها را در این بخش از آشپزخانه نمناک می توانید بیاموزید.
املت مرغ

املت مرغ رو اینجوری درست کن


املت مرغ برای افرادی که تنوع غذایی را دوست دارند حتی در وعده ی صبحانه. طرز تهیه املت مرغ را در آشپزخانه ی نمناک ببینید.
غذای مکزیکی

یک غذای مکزیکی سریع برای شام


آشپزخانه ی نمناک امروز یک غذای مکزیکی تند و پرخاصیت را برای وعده ی شام به شما پیشنهاد می کند که در مدت زمان 25 دقیقه آماده ی سرو خواهد شد.
مرغ با پنیر پارمزان

گریل دلچسب مرغ با پنیر پارمزان


مرغ با پنیر پارمزان یک گریل خوشمزه و دلچسب برای ذادقه های ایرانی است. با این گریل جدید کودکانتان را برای خوردن یک غذای خانگی مقوی تشویق کنید.
طرز تهیه رول مرغ

طرز تهیه رول مرغ با فلفل کبابی


طرز تهیه رول مرغ با فلفل کبابی و سبزیجات تازه یک دستور غذایی استوایی است و جزو خوراک های برتر گوشه کنار دنیا شناخته شده و سرو می شود.
املت دنور

طرز تهیه املت دنور یک صبحانه معرکه


آشپزخانه نمناک : املت دنور یک املت ساده و خشومزه است که برای وعده صبحانه و عصرانه سرو می شود. طرز تهیه املت دنور بسیار ساده است و در مدت کوتاهی آماده می شود.
طرز تهیه ماهی تیلاپیا

طرز تهیه ماهی تیلاپیا با پنیر پارمسان


طرز تهیه ماهی تیلاپیا در فر برای افرادی که از طرفداران غذاهای پرخاصیت دریایی هستند. فیله های ماهی تیلاپیا را با ادویه ها و جعفری مخلوط کنید و اجازه دهید تا خوب مزه دار شود.
طرز تهیه فریتاتا

آموزش تصویری طرز تهیه فریتاتا


آشپزخانه نمناک: فریتاتا غذای خوشمزه ای است که به سرعت و در مدت کمتر از نیم ساعت اماده می شود و طبق سلیقه می توان مواد اولیه این نوع غذا را تغییر داد و سرو کرد.
طرز تهیه پیتزا

طرز تهیه پیتزا فوری با نان تست


پیتزا فوری با نان تست یک پیتزا با مواد اولیه متنوع است و برای تهیه این نوع پیتزا می توان از مواد اولیه همچون بادمجان کبابی و سیر - گوشت چرخ کرده و قارچ و.. استفاده کرد.
نودل-اسفناج

طرز تهیه نودل اسفناج


طرز تهیه و دستور پخت یک نودل خوشمزه با اسفناج را میتوانید در بخش آشپزخانه نمناک بخوانید و از آن استفاده کنید.
چیکن-استراگانف

طرز تهیه چیکن استراگانف


استروگانف سرآشپز روسیه که برای اولین بار این غذا رو پخت و بدلیل استفاده از گوشت سینه مرغ به چیکن استراگانف معروف شد.
طرز تهیه لقمه

طرز تهیه لقمه ساده هندی


طرز تهیه لقمه ی ساده و خوشمزه هندی شامل سه مرحله ی طرز تهیه نان مخصوص این لقمه در تابه و آماده سازی مواد داخل لقمه و پیچیدن لقمه های پنیری برای تهیه یک عصرانه خوشمزه.
پیراشکی-لهستانی

طرز تهیه پیراشکی لهستانی


طرز تهیه پیراشکی لهستانی ، یک پیراشکی سبک و خوش طعم. برای تهیه خمیر، آرد و نمک را مخلوط کنید. سپس تخم مرغ و کره را با استفاده از چنگال مخلوط کنید تا به شکل خرده نان در بیاید.