برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شعبده باز

سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس


شعبده بازان با حقه های جالبی که به کار می برند باعث سرگرمی افراد می شوند اما همیشه این حقه ها نمی گیرند و مورد تمسخر بینندگان قرار میگرند.
مانکن مشهور

جسد زن جوان مانکن عروس شد! + عکس


زن جوان بعد از مرگش تبدیل به یک مانکن عروس مشهور شد. او حالا پشت ویترین یکی از بهترین مزون های لباس عروس در دنیا ایستاده است تا زنان جوان لباس تنش را برای مراسم ازدواجشان انتخاب کنند.
تصادف

اولین کشته تصادف رانندگی در ایران + عکس


مرحوم درویش خان بزرگ اسطوره موسیقی اصیل و سنتی ایران اولین قربانی تصادف ماشین در ایران بود که در سال 1305 در خیابان امیریه بر اثر تصادف درشکه اش با ماشین فورد کشته می شود.
جن ها

مردم مصر به جن ها حمله کردند!+عکس


مردم اسکندریه به این بنا ساختمان اشباح و خانه ی جنیان می گویند. در سال 1961 یک مرد یونانی این ساختمان را بنا نهاد، اما از همان روزهای نخست زندگی در این ساختمان با مصائب و مشکلات زیادی مواجه شد، پس از آن نیز این ساختمان به مکانی ترسناک تبدیل شد.
پرنده

این پرنده شکارچی مغز است!


زامبی پرنده ای زیباست که درمنطقه آسیا و شمال آفریقا زندگی میکند و شهرت زیادی دارد،اما نه بخاطر زیبایی بلکه به دلیل نوع غذایی است که مصرف میکند.همراه ما باشید.
تصاویر خنده دار

تصاویر جالب و خنده دار اینترنتی


تصاویر جالب و خنده دار از سوتی های ایرانیان که در فضای اینترنتی به اشتراک گذارده شده است را در قالب مجموعه ای طنزآمیز می توانید در ادامه مشاهده نمایید.