نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

مرغ باربیکیو

طرز تهیه مرغ باربیکیو


سینه‎مرغ با سس باربیکیو خوشمزه که هر کسی آن را دوست دارد، در یک چشم بر هم زدن آماده می‎شود. سینه مرغ با سس باربیکیوی قرمز، شیرینی ملایمی دارد که درون فر یا روی باربیکیو گریل می شود.
چیکن استریپس بوفالو

طرز تهیه چیکن استریپس بوفالو با سالاد بلوچیز


چیکن استریپس بوفالو با نام های دیگری مانند مرغ قیطانی یا مرغ انگشتی هم خوانده می شود و همینطور در بسیاری از رستوران ها از قبیل رستوران های چینی، استرالیایی، اروپایی و کانادایی به عنوان پیش غذا هم سرو می‎گردد.
ساندویچ گوشت

طرز تهیه ساندویچ گوشت گردن تند


ساندویچ گوشت گردن گاو یک ساندویچ گوشتی کم زحمت و لذیذ برای مهمانی‎های رسمی که حتی می ‎توانید آن را به صورت خوراک نیز سرو کنید.
لازانیای اسفناج و قارچ

طرز تهیه لازانیای اسفناج و قارچ


لازانیای اسفناج و قارچ را می توانید در مدت کمتر از 2 ساعت برای 12 نفر آماده کنید. نگران این نباشید که در آن گوشت به کار نرفته است، چون انواع مواد جایگزین گوشت برای درست کردن این لازانیا استفاده می شود. به جای پنیر ریکوتا می توانید از پنیر خامه ای استفاده کنید.
پیتزا قیفی

طرز تهیه پیتزا قیفی


می توانید هر مقدار مواد و از هر نوع موادی که برای تهیه پیتزا استفاده می کنید برای طبخ پیتزا قیفی نیز استفاده کنید. با کم و زیاد کردن مواد این دستور پیتزای دلخواه تان را آماده کنید.
مرغ سوخاری اسپایسی

طرز تهیه مرغ سوخاری اسپایسی


مرغ سوخاری اسپایسی را هم می توانید در منزل سرو کنید و هم در سبد پیکنیک تان بگذارید و به فضای باز ببرید و میل کنید.
بال کبابی

طرز تهیه بال کبابی تند


دستور تهیه بال کبابی خوشمزه غذایی تند با سس بلوچیز را در این بخش از آشپزخانه آموزش خواهیم داد.
هات داگ

طرز تهیه هات داگ شیکاگو


هات داگ شیکاگو معمولاً به صورت بخار پز یا آب پز تهیه می شود ولی نوع ساده شده و در عین حال بسیار خوشمزه آن با نان گریل شده و هات داگ تنوری درست می شود.