درخواست های بدن

نشانه های درخواست های فوری بدن


زمانی چیزی در عملکرد عادی و طبیعی بدن اختلال ایجاد می کند که در این زمان بدن سیگنالی مشخص به ما ارسال می کند و با این درخواست های بدن باید به فکر راه چاره بود.
پروتئین

میزان پروتئین سبزیجات چقدر است؟


گیاهخواران افرادی هستند که نه تنها از گوشت بلکه از هیچ محصول حیوانی استفاده نمی کنند،بنابراین این افراد باید پروتئین مورد نیاز بدن خود را از سبزیجاتی که مصرف می کنند دریافت کنند درنتیجه باید از پروتئین های موجود در سبزیجات آگاه باشند.
شیر

ترفند رفع بوی سوختگی و جلوگیری از سر رفتن شیر


شاید برای همه ی ما پیش آمده باشد که شیری که خریداری کرده ایم ترش یا شور باشد و یا ظاهرا خیلی آبکی باشد،اما راه تشخیص شیر سالم از غیر سالم چگونه است؟در این گزارش آزمایش هایی برای تشخیص شیر سالم از غیر سالم ذکر شده است.
کدو تنبل

چرا خوردن کدو تنبل اینقدر تاکیید می شود؟


کدوتنبل سبزی ای پاییزی است که سرشار از مواد مغذی است که به دلیل آنتی اکسیدان های موجود در آن برای مقابله با سرطان بسیار مفید بوده و همچنین فواید دیگری دارد که در این گزارش ذکر شده است.
سیر و عسل

انرژی و سلامتی با خوردن سیر و عسل


شاید خیلی از افراد از سیر فراری باشند غافل از اینکه چه خواصی و تأثیرات قوی و مفیدی برای بدن دارد،ترکیب سیر و عسل برای درمان گلودرد،سرماخوردگی،آنفولانزا بسیار مفید است و باعث سلامتی و نشاط بدن می گردد.
تغذیه

تاثیر تغذیه بر سلامت روح و روان


برای خوشبخت بودن باید جسم سالم و روح آرامی داشت و اگر جسممان را با مصرف تغذیه مفید سالم نگه داریم در نتیجه روحی آرام و سرحال خواهیم داشت.
رژیم غذایی مایند

داشتن بدنی سالم با رژیم غذایی مایند


افرادی که از رژیم غذایی مایند استفاده کرده اند مغزی جوان تر نسبت به افراد دیگر داشته و خطر ابتلا به آلزایمر و بیماری های قلبی در آنها کاهش یافته است...