نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

خشکی مفاصل

دلایل خشکی مفاصل و راه های درمان


خشکی مفاصل به معنی کم شدن نعطاف مفاصل است و میتواند دلایل مختلفی داشته باشد, تمام دلایل و راه های درمان آن را در نمناک مشاهده کنید.
گلبول های سفید خون

دلایل بالا بودن تعداد گلبول های سفید خون


گلبول های سفید خون، سلاح مهم سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های عفونی هستند، یعنی هنگام ابتلا به یک بیماری عفونی (میکروبی)، گلبول های سفید خون با میکروب ها می جنگند واز بدن دفاع می کنند.
سم زدایی روده

سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز + دستور


برای جلوگیری از بروز بیماری ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم زدایی را می توان پیش گرفت، سم زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.
عمل لیزیک چشم

چه زمانی عمل لیزیک چشم در کودکان ضروری است


اختلاف شماره دو چشم کودک در مواقعی که بسیار زیاد باشد، به طوری که تجویز عینک برای وی با مشکلاتی همراه باشد، در صورت واجد شرایط بودن کودک برای عمل لیزیک چشم، پزشک به این امر ناچار خواهد بود.
کشیدن گوش

درمان بیماریها با کشیدن گوش!!


باورتان می شود که کشیدن گوش بتواند برخی از مشکلات جسمی شما را رفع کند؟ سردرد و ترش کردن معده یا حتی رفع خارش نکات جالب و عجیبی بود که Live Science در موردشان نوشت.
درمان خروپف

درمان جالب خروپف با یک توپ تنیس !


صدای ناخوشایندی که هنگام خواب از تنفس های نامناسب شما ایجاد می شود می تواند عوارض جدی ایجاد کند ، درمان خروپف را جدی گرفته و از روش های ساده و کاربردی استفاده کنید.
دارچین برای زیبایی

نسخه دارچینی دکتر OZ برای زیبایی


در میان صدها خاصیت فوق العاده ادویه دارچین بخش درمان مشکلات پوستی به خصوص درمان لک و مک بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . روش صحیح استفاده از دارچین برای زیبایی را بشناسید.
پروژسترون

موارد و مقدار مصرف آمپول “پروژسترون


“پروژسترون” در طی چرخه تخمک گذاری طبیعی از جسم زرد ترشح می شود و قطع آن موجب شروع قاعدگی می شود. در زمان بارداری نیز این هورمون ترشح می شود. مقدار اندکی هم از غده فوق کلیوی آزاد می شود.