نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

بال مرغ با برنج

طرز تهیه بال مرغ با برنج مخلوط


این سبک تهیه بال مرغ به روش چینی و کره ای است. بال ترد و شیرین با برنج تخم مرغی ترکیب فوق العاده ای برای سرو یک غذای خودمانی است. با دستور پخت بال مرغ با برنج مخلوط همراه ما باشید.
اسپاگتی با کوفته

طرز تهیه اسپاگتی با کوفته ترکی


اسپاگتی با کوفته ترکی از آن دسته غذاهایی است که بزرگترها از آن لذت می برند و بچه ها به خاطر کوفته های گوشتی، عاشق این غذا می شوند.
پاستای پنیر

طرز تهیه پاستای پنیر و برگ چغندر


برای درست کردن سس پاستای پنیر از پنیر و برگ چغندر استفاده می شود، برگ چغندر از برگهای سبز بسیار پرخاصیت است که با این غذا می توانید آن را در رژیم غذایی خود و خانواده بگنجانید.
خورشت تن ماهی

خورشت تن ماهی و سبزیجات اسپانیایی


در آشپزی اسپانیایی بیشتر غذاها از مواد دریایی و سبزیجات درست می‎شود. این دستور پخت سنتی بهترین‎های هر دو مورد را ترکیب می‎کند. زمان آماده‎سازی خورشت تن ماهی با سبزیجات حداکثر1 ساعت است.
خوراک لوبیای تند

طرز تهیه خوراک لوبیای تند


خوراک لوبیا تند اما ملایم است و با گوشت گوسفندی تهیه می شود، البته اگر از گوشت بوقلمون چرخ کرده استفاده کنید چربی آن کمتر هم می شود.
اسپاگتی با ماهی

طرز تهیه اسپاگتی با ماهی


برای تهیه اسپاگتی با ماهی می توانید از هر نوع ماهی استفاده کنید که در دسترس شما است، فقط باید به این نکته توجه داشته که فیله ماهی را به کار ببرید.
لازانیای سوسیس

طرز تهیه لازانیای سوسیس و گوجه


لازانیا با سوسیسِ مرغوب هم به خوشمزگیِ لازانیا با گوشت چرخ کرده است. می توانیم لازانیا را از روز قبل آماده کنیم ولی در فر قرار ندهیم. با دستور تهیه لازانیای سوسیس و گوجه همراه ما باشید.
خوراک گوشت

طرز تهیه خوراک گوشت و قارچ خامه ای


خوراک گوشت مرغ و قارچ با سس سفید، غذایی متعلق به کشور رومانی است که آن را (ciulama cu ciuperci sipui) می نامند. این غذا بسیار آسان تهیه می شود. مدت زمان فراهم آوردن مواد برای این غذا 10 دقیقه و زمان پخت آن 45 دقیقه است.
مرغ و برنج

طرز تهیه مرغ و برنج سرخ شده چینی


مرغ و برنج سرخ شده یک غذای چینیِ خوشمزه که تنوع سبزیجات در کنار تکه های مرغ در آن، این غذا را بسیار لذیذ می کند و مقداری از ویتامین مورد نیاز بدن را تأمین می کند.
ته چین عراقی

طرز تهیه ته چین عراقی


دستور تهیه ته چین عراقی خوشمزه را در بخش غذاهای خارجی آشپزخانه نمناک بیاموزید و در خانه درست کنید.
کتلت آلمانی

طرز تهیه کتلت آلمانی


کتلت آلمانی یکی از غذاهای محبوب آلمانی است و بسیار بین خودشان طرفدار دارد. معمولا با نان باگت و سیب زمینی سرو میشود.