نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

چیکن سالتیم

طرز تهیه چیکن سالتیم بوکا ایتالیایی


چیکن سالتیم بوکا در واقع همان چیکن کوردون بلو یا چیکن کوردن بلو سوییسی است که با گوشت ورقه شده فیله مرغ یا فیله بره یا گوساله و ورقه ژآمبون و ورقه پنیر تهیه میشود.
پاستا با مرغ

طرز تهیه پاستای لیمویی با مرغ


برای تهیه پاستا با مرغ به 10 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد و 20 دقیقه برای پخت غذا نیاز دارید. این پاستا در کل 30 دقیقه از شما وقت می گیرد تا آماده شود.
کوکوی ماهی

طرز تهیه کوکوی ماهی(Fish cake)


زمان پخت کوکوی ماهی کمتر از 1 ساعت است ولی بعد از مخلوط کردن مواد و فرم دادن به آن ها بهتر است مواد را 1 ساعت در یخچال قرار دهیم تا استراحت کنند و بافت منسجم تری به خود بگیرند.
کوفته ترکی

طرز تهیه کوفته ترکی


کوفته ترکی خوشمزه بوده و می توانید آنرا به صورت های مختلف استفاده کنید، به تنهایی،همراه با پاستا و ...
خورش ماهی

طرز تهیه خورش ماهی تایلندی


در خورش ماهی تایلندی مقدار کمی سس ماهی استفاده شده که طعم بسیار خوبی به این غذا می دهد در صورتی که این سس در دسترس تان نبود، می توانید از سس سویا استفاده کنید.
بال مرغ با برنج

طرز تهیه بال مرغ با برنج مخلوط


این سبک تهیه بال مرغ به روش چینی و کره ای است. بال ترد و شیرین با برنج تخم مرغی ترکیب فوق العاده ای برای سرو یک غذای خودمانی است. با دستور پخت بال مرغ با برنج مخلوط همراه ما باشید.
اسپاگتی با کوفته

طرز تهیه اسپاگتی با کوفته ترکی


اسپاگتی با کوفته ترکی از آن دسته غذاهایی است که بزرگترها از آن لذت می برند و بچه ها به خاطر کوفته های گوشتی، عاشق این غذا می شوند.
پاستای پنیر

طرز تهیه پاستای پنیر و برگ چغندر


برای درست کردن سس پاستای پنیر از پنیر و برگ چغندر استفاده می شود، برگ چغندر از برگهای سبز بسیار پرخاصیت است که با این غذا می توانید آن را در رژیم غذایی خود و خانواده بگنجانید.
خورشت تن ماهی

خورشت تن ماهی و سبزیجات اسپانیایی


در آشپزی اسپانیایی بیشتر غذاها از مواد دریایی و سبزیجات درست می‎شود. این دستور پخت سنتی بهترین‎های هر دو مورد را ترکیب می‎کند. زمان آماده‎سازی خورشت تن ماهی با سبزیجات حداکثر1 ساعت است.
خوراک لوبیای تند

طرز تهیه خوراک لوبیای تند


خوراک لوبیا تند اما ملایم است و با گوشت گوسفندی تهیه می شود، البته اگر از گوشت بوقلمون چرخ کرده استفاده کنید چربی آن کمتر هم می شود.