نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

پرازوسین

شیوه مصرف و تاثیرات “پرازوسین


از داروی پرازوسین به عنوان کاهنده فشار خون در بین اجتماع یاد می شود که شما در ادامه این مطلب از سایت نمناک می توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با “پرازوسین” به دست آورید.
جلوگیری از انعقاد خون

7 مورد مهم برای جلوگیری از انعقاد خون


عوارض ایجاد لخته در رگهای خونی بسیار جدی و تهدید برانگیز هستند پس لازم است برای حفظ سلامتی بدن و جلوگیری از انعقاد خون برخی از نکات را در سبک زندگی خود بیشتر رعایت کنیم.
غش کردن

علت غش کردن و سنکوپ چیست؟


هنگامی جریان خون به مغز کم شود قدرت هوشیاری از بین رفته و فرد غش میکند, در ادامه همه چیز را درباره غش کردن و سنکوپ ملاحظه کنید.
افسردگی

علائم جسمی و فیزیکی افسردگی و اضطراب


افسردگی می تواند باعث بروز علایم جسمی (فیزیکی) نیز بشود. افراد افسرده اغلب به این نتیجه می رسند که آنها دارای یک بیماری جسمی هستند زیرا احساس خستگی زیاد و درد دارند.
بتاهیستین

نحوه عملکرد “بتاهیستین” و تاثیرات آن


برای درمان منییر از داروی “بتاهیستین” استفاده می شود که شما در ادامه این مطلب از بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.
آتروپین

عوارض مصرف و اشکال دارویی “آتروپین


“آتروپین” به راحتی از دستگاه گوارش جذب می گردد و در کبد متا بولیسم آنزیمی می شود این دارو در تمام بدن انتشار می یابد و به راحتی از سد خونی - مغزی عبور می کند
پرومتازین

عوارض و تاثیرات “پرومتازین” بر روی بدن


کاربرد اصلی “پرومتازین” برای درمان سرگیجه و آلرژی می باشد. همچنین در درمان اضطراب ، به عنوان آرام بخش قبل از بیهوشی عمومی ، بیماری مسافرت و کنترل تهوع حتی در زنان حامله نیزاستفاده می گردد.