برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

برج ایفل

عکسی دلهره آور از رنگ کردن برج ایفل


برج ایفل که به عنوان نماد فرانسه شناخته می شود یکی از مرتفع ترین برج های جهان به شمار میرفت که در ساخت آن میلیون ها پیچ و مهره بکار رفته است اما عکسی از رنگ آمیزی این برج را در 83 سال قبل ببینید.
عاشقانه ترین ازدواج

عاشقانه ترین ازدواج پس از 77 سال فراغ! + عکس


در داستانی عاشقانه که نظیرش را تنها می توان در فیلم ها و داستان های رمانتیک یافت، عشق این زن و مرد سرانجامی خوش داشت. آن ها موفق شدند پس از داستان عاشقانه ای 77 ساله، سرانجام با یکدیگر ازدواج کنند.
قدیمی ترین عکس

کسی که قدیمی ترین عکس دنیا عکس اوست


قدیمی ترین عکس دنیا متعلق به زنی است متولد سال 1746 است و قدیمی ترین کسی است که عکسش موجود است و حالا تبدیل به قدیمی ترین عکس انسان در جهان شده است.
داستان

داستان جالب زندگی یک روزه


داستان زیبا و تآمل برانگیزی که در ادامۀ این مطلب می خوانید درمورد شخصی است که یک روز زندگی کرد و قدر زندگی را دانست چنانچه گویی هزار سال زیسته است.
نان باگت

پخت بزرگترین نان باگت دنیا + عکس


60 نانوای ایتالیایی و فرانسوی در اقدامی جالب و با مشارکت هم توانستند بزرگترین نان باگت دنیا را به طول 122 متر پخته و رکورد گبنس بزرگترین نان باگت را از آن خود کنند.
هادی نوروزی

اسم مرحوم هادی نوروزی در بازی کلش + عکس


بازی کلش در ایران طرفداران بسیاری دارد که البته فوتبالیست ها نیز از این گروه مستثنی نیستند، چنانچه عکس زیر بازی کلش یک پرسپولیسی دو آتیشه را نشان می دهد که عبارت جالبی در آن هک شده است.
تراکتور

این هم یک تراکتور سیکلت جالب! + تصاویر


لَری مِدویگ موتورسوار اهل پنسیلوانیا، اوهایو، آن قدر شیفته موتورسیکلت است که از هر چیزی می تواند موتورسیکلت بسازد در ادامه عکسی جالب از تراکتور سیکلتی که درست کرده است ببینید.
روح

وحشت زن 33 ساله از روح برادرش! + تصاویر


زن 33 ساله بریتانیایی ادعا می کند روح برادر مرده اش مدت هاست که در قالب صدا و جابجایی اشیا او را آزار می دهد،این زن برای رهایی از این اتفاق بارها محل سکونت خود را تغییر داده است.
عجیب ترین تصادف

عجیب ترین تصادف سال 94 در ایران + عکس


در بین تصادفاتی که در ایران رخ داده است و هر کدام به نوعی عجیب و غریب بوده اند اما تصادف کامیون غول پیکر معدن مس با خودروی وانت بار عجیب ترین تصادف در ایران می باشد.