دیگران چه می خوانند..؟
پیتزای میوه جات

طرز تهیه پیتزای میوه جات


شاید تاکنون وقتی نام پیتزا به گوشتان میخورد،تصورتان فقط سوسیس و پنیر و سس و...بود اما پیتزای میوه جات یک شیرینی بسیار خوشمزه و شیک است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوفله شکلات با گاتاش

طرز تهیه سوفله شکلات با گاناش


گاناش (Ganash)به مخلوط برابر خامه و شکلات گفته می شود که برای پر کردن مغز میانی بیسکوئیت یا درست کردن ترافل از آن استفاده می شود.از گاناش به عنوان لعابی برای پوشاندن کیک استفاده کنید یا به سادگی از آن دسری خوشمزه تهیه کنید.
پنکیک وگان

طرز تهیه پنکیک وگان (گیاهی)


پنکیک یا کرپ ها را بیشتر برای صبحانه استفاده می کنند. میشه گاهی برای تنوع درست کرد، بخصوص که بچه ها هم معمولا دوست دارند . پنکیک را با انواع مربا و یا کرم های وگن مثل کرم شکلات و ...سرو می کنند.
کرواسان زردآلو

طرز تهیه کرواسان زردآلو


کرواسان زردآلو نوعی شیرینی خوشمزه است که در آن از مارمالاد زردآلو استفاده خواهیم کرد. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
رولت صورتی مخملی

طرز تهیه رولت صورتی مخملی


رولت مخملی صورتی پیشنهاد ما به عنوان یک شیرینی شیک و البته خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کلوچه های شکلات چیپسی پرتزل

طرز تهیه کلوچه های شکلات چیپسی و پرتزل


پرتزل Pretzel یک نوع نان یا بیسکویت به شکل گره است. پرتزل از اروپا نشات می گیرد. در حال حاضر این محصول در سرتاسر جهان در دسترس است. پرتزل اغلب با چاشنی ها و طعم های مختلف مثل شکری ، شور، یا به همراه دانه ها و مغزهای خوراکی تهیه می شود.
کوکیز شکلات

طرز تهیه کوکیز شکلات چیپسی


کوکیز شکلات چیپسی همان کوکی های معروف خودمان است با این تفاوت که ترد هستند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت شاه توت

طرز تهیه تارت شاه توت


برای تهیه این تارت احتیاج به قالب مخصوص تارت داریم که کف آن برجسته باشد و قطر آن 28 سانتی متر باشد . طرز تهیه تارت شاه توت را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت شکلات

طرز تهیه تارت شکلات نارگیل


تارت شکلات نارگیل پیشنهاد ما برای یک شیرینی شیک و خوشمزه است که می توانید در مهمانی های خود از آن استفاده نمائید.
وافل چیز کیک

طرز تهیه وافل چیز کیک


وافل نوعی شیرینی است که از حرارت دیدن خمیر وافل بین دو سطح چرب و داف شده ی وافل ساز دستی یا برقی درست میشود.
نان رژیمی

طرز تهیه نان رژیمی


اگر به دنبال یک نان کم رژیمی و خوشمزه هستید احتیاجی نیست در نانوایی ها دنبالش بگردید؛ خودتان در منزل درست کنید. با این کار هم یک نان خانگی درست کرده اید و هم خیالتان از کم کالری بودنش راحت می شود.
کیک زرد با گاتاش شکلات

طرز تهیه کیک زرد با گاناش شکلات


یکی دیگر از کیک های خوشمزه ای که در کمتر از دو ساعت در خانه می توانید درست کنید، این کیک زرد است که با روکش شکلات به لحظه های زندگی شما طعم شیرینی می بخشد.