نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

سالمندان

با سالمندان چگونه رفتار کنیم؟


اولین و بهترین راهکار افراد نزدیک سالمندان صبور بودن هست و پذیرفتن این مساله که پدر یا مادر ما وارد مرحله سخت و پر از بحران سالمندی شده است.
 توصیه های ایمنی

توصیه های ایمنی گاز در خصوص فصل سرما


سخنگوی سازمان آتش نشانی در توصیه های ایمنی فصل سرما تاکید کرد : اگر تسلط کامل به نصب وسایل گازسوز و شعله دار ندارید بهتر است از افراد متخصص این کار استفاده کنید.
تکنولوژی

خطرات تکنولوژی بر سلامتی


بی شک همه ی ما از کاربرد تکنولوژی بهرمندیم و مدام با آنها سروکار داریم که این مسئله تا حدودی خطر ساز بوده و ممکن است آسیب های جدیدی برای ما ایجاد کند.
جوش شیرین

کاربرد و خاصیت عجیب جوش شیرین


شاید برای خیلی از مردم این سوال مطرح باشد، که جوش شیرین چگونه درست می شود، مضرات آن چیست، کجاها استفاده می شود، آیا مفید هم هست یا نه،... مادر این بخش مطالبی در مورد جوش شیرین را برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.
کفش

پیامدهای ورود به خانه با کفش


آمار 96 درصدی وجود باکتری های کلی فرم و ای کولای در بخش خارجی کفش ها نشانگر تماس مکرر آنها با مواد دفعی است که احتمالا از کف توالت های عمومی یا تماس با مدفوع حیوانات در فضای خارجی سرچشمه می گیرند.
ویتامین ث

نشانه ها و عوارض جدی کمبود ویتامین ث


کمبود ویتامین های مختلف در بدن نشانه ها و عوارضی دارند که زنگ خطری برای سلامت است. در این بخش قصد داریم نشانه ها و عوارض جدی کمبود" ویتامین ث " را برایتان بگوییم.