دیگران چه می خوانند..؟
کرپ کدو حلوایی لقمه ای

طرز تهیه کرپ کدو حلوایی لقمه ای


در دستور اصلی تهیه کرپ کدو حلوایی از پنیر ریکوتا استفاده شده است، در صورت عدم دسترسی از پنیر خامه ای به عنوان جایگزین استفاده کنید.
چابلی کباب با سس مخصوص

طرز تهیه چابلی کباب با سس مخصوص


چابلی کباب یک از کباب هایی است که مواد اولیه آن برای پختش زیاد است. اما بعد از پختش مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. این غذا را به عنوان یک ناهار درست و حسابی در نظر داشته باشید.
رول فیله مرغ

طرز تهیه رول فیله مرغ شیرین


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه رول فیله مرغ شیرین را آموزش خواهیم داد.حتما از طعم این غذا لذت خواهید برد.
خوراک چیکن حلوایی

طرز تهیه خوراک چیکن حلوایی


اگر به سلامت اعضای خانواده خود به ویژه مردان خانواده اهمیت می دهید و می خواهید آنها را از ابتلا به یکی از شایع ترین بیماری های مردان، التهاب و بزرگی پروستات نجات دهید، به شما توصیه می کنیم حتما مصرف کدوحلوایی را در برنامه غذایی هفتگی خود بگنجانید.
بورک پفی

طرز تهیه بورک پفی


بورک غذای محبوب و خوشمزه ترکیه ای هست که در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه بورک پفکی را آموزش خواهیم داد که طعم بسیار لذیذی دارد.
خوراک راگوی گوشت

طرز تهیه خوراک راگوی گوشت و لبو


در فصل سرما خوراک راگو خیلی می چسبد، خوراکی که در این مطلب به شما آموزش می دهیم همراه با لبو تهیه می شود.طرز تهیه خوراک راگوی گوشت و لبو را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مک اند چیز

طرز تهیه مک اند چیز با گل کلم


مک اند چیز طرز تهیه یک نوع اسپاگتی (ماکارونی) متفاوت می باشید که طعم بسیار لذیذی دارد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
پیلاف

طرز تهیه پیلاف بلغور و نخودفرنگی


اگر از خوردن روزانه برنج در وعده های غذایی خسته شده اید و در جست وجوی غذایی جایگزین هستید، به شما توصیه می کنیم پیلاف بلغور با نخودفرنگی را تجربه کنید.
کیک خرچنگ مریلند

طرز تهیه کیک خرچنگ مریلند


یک خرچنگ در واقع یک کوکوی ساده، مقوی و سالم با طعمی متفاوت و لذیذ است؛این غذا مناسب مهمانی برای افرادیست که از غذاهای دریایی لذت می برند.
تترازینی

طرز تهیه تترازینی بوقلمون


تترازینی نوعی خوراک امریکایی است که با خامه، قارچ و گوشت سفید درست می شود و با سبزیجاتی مثل پیازچه و جعفری معطر می شود و به همراه پاستا طبخ میشود.
آبگوشت چغندر

طرز تهیه آبگوشت چغندر روسی


برشت نوعی سوپ یا آبگوشت است که اصلیت آن اکراینی است، ولی در بسیاری از کشورهای اروپای مرکزی و اروپای شرقی مصرف می شود. در بیشتر این کشورها، ماده اصلی این آبگوشت چغندر است و در بعضی از آنها گوجه فرنگی ماده اصلی این غذا است.
Currywurst

طرز تهیه (کریوورس) Currywurst


Currywurst یکی از محبوبترین فست فودهای برلین آلمان است. تهیه ی آن بسیار سریع و ساده است و همه عاشقش خواهند شد! اگر عجله دارید، سس کچاپ را جایگزین سس مخصوص این غذا نمائید و دستور پخت خودتان را خلق کنید.