نمناک شهاب حسینی
شهاب حسینی

تکذیب خبر شهاب حسینی


در پی انتشار خبر بستری شهاب حسینی در بیمارستان به علت عارضه سکته قلبی محمدهادی کریمی این خبر را تکذیب کرد و دلیل بستری شدن بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را فشار کاری زیاد اعلام کرد.
شهاب حسینی

بستری شهاب حسینی در بیمارستان


شهاب حسینی بازیگر سوپراستار سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان به دلیل سکته قلبی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.
شهاب حسینی

شهاب حسینی با 38 نقش متفاوت در فیلم جدیدش + عکس


شهاب حسینی برای اولین بار به عنوان کارگردان با فیلم ساکن طبقه وسط به جشنواره فیلم فجر می آید. سحر قریشی، بهنوش بختیاری ، ساره بیات ، طناز طباطبایی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
شهاب حسینی

پیام عاشقانه شهاب حسینی به همسرش + متن


شهاب حسینی بازیگر جوان و مشهور سینمای ایران در صفحه شخصی خود در فیسبوک تولد همسرش را به وی تبریک گفت. در ادامه متن تبریک فیسبوکی شهاب حسینی را می خوانید.
شهاب حسینی

شهاب حسینی در حال گیتار زدن + عکس


فیلم ساکن طبقه وسط اولین تجربه کارگردانی شهاب حسینی می باشد که نوعی طنز فلسفی است. در این مطلب سکانسی از نوازندگی گیتار توسط شهاب حسینی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را مشاهده می کنید.
شهاب حسینی و نیکی کریمی

شهاب حسینی و نیکی کریمی در سرزمین کهن + عکس


شهاب حسینی و نیکی کریمی از جمله بازیگران سریال سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی هستند. این سریال در سه فاز فیلمبرداری می شود که عکس های مربوط به این سریال را مشاهده می کنید.
شهاب-حسینی-و-پسرش

شهاب حسینی و پسرش محمد امین + عکس


عکس جدید شهاب حسینی در کنار پسرش محمد امین را مشاهده می کنید. شهاب حسینی دو فرزند با نامهای محمد امین و امیرعلی دارد. محمد امین متولد 1382 می باشد.