دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

خونریزی رحم

علت خونریزی رحم بعد از پریود


خونریزی های غیر طبیعی رحمی از شکایت های عمده بیماران مراجعه کننده به کلینیک های زنان است ؛ به طوری که علت 15 درصد مراجعات پزشکی را به کلینیک های زنان و25 درصد اعمال جراحی را تشکیل می دهد.
سکسکه

سکسکه ای که خبر از سرطان می دهد!


سکسکه در هر کسی رخ می دهد و به صورت کوتاه و گاهی دراز مدت ادامه می یابد اما زمانی هم سکسکه یک هشدار بزرگ برای درخطر بودن سلامتی فرد است.
ترک عادت

ترک عادت موجب مرض است


در واقع ناخن جویدن نوعی عادت عصبی است که از نمونه های آن می توان به کشیدن یا کندن موها، انگشت مکیدن یا دست کردن داخل بینی اشاره کرد.
شله زرد

شله زرد برای دیابتی ها ممنوع


افرادی که دیابت دارند از مصرف مواد کربوهیدرات دار مانند قند و شکر که در غذاهایی همچون شله زرد مورد استفاده قرار می گیرد، پرهیز کنند.
درمان دردهای مفاصل

جلوی تخریب مفاصل را بگیرید


رئیس انجمن علمی روماتولوژی ایران گفت ؛ به محض اینکه علائم بیماریهای روماتیسمی مثل درد مفاصل ، التهاب مفصل ، ورم مفصل و دردهایی که باعث می شود صبح از خواب بیدار شوند را در خود مشاهده کردید،بلافاصله به متخصص روماتولوژی مراجعه کنید.
ترشحات سینه

ترشحات سینه در زنان نشانه چیست؟


به جز مواردی که فرد شیر می دهد، هر نوع مایعی که از نوک سینه خارج شود، ترشحات سینه نامیده می شود و این ترشحات ممکن است همزمان از هر دو سینه و یا از یکی از آنها، خود به خود یا در مواقع فشار آوردن به سینه ها خارج شوند.