برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

انواع خواب

انواع خواب خنده دار و جالب


خواب با چشمان باز،خواب دانشجویی،نیم خواب،خواب راننده و ... اینها خوابهایی هستند که توآم با استرس و هیجان هستند اما شاید با این حال شیرین ترین خواب برای افراد خواب آلود محسوب شوند.
دزدان دریایی زن

مشهورترین دزدان دریایی زن + تصاویر


در ادامۀ این مطلب با 5 نفر از معروف ترین دزدان دریایی زن که هر کدام به نحوی قدرت را به دست گرفته بودند و به نوعی سرگذشت راز آلودی داشته اند آشنا شوید.
کشیدن دندان

کشیدن دندان با قیچی توسط آرایشگر + عکس


در سال های گذشته کشیدن دندان به سبک خیلی دردناک و توسط آرایشگرهای دوره گرد انجام میشد،در این بخش تصاویری از اولین دندان کشی ها که توسط آرایشگرهای دوره گرد انجام میشد را ببینید.
عکس جن

عکس فرار جن از کنار کودک 2 ساله


مادری داخل آشپزخانه در حال فیلمبرداری از کودک 2 ساله اش است تا اینکه به محض نگاه کودک به دوربین موجودی شبیه جن از پشت سر کودک به سمت زیر کابینت فرار می کند. عکس جن عجیب 11.5 میلیون بازدید داشته است.
عکس یادگاری

شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!


انتشار عکس یادگاری یک زوج که به همراه یک کودک سیاه پوست آفریقایی در عربستان گرفته شده بود باعث انتشار شایعه ای شده بود که با گذشت زمان بالاخره واقعیت برملا شد.
تابلوی زیبا

هنرنمایی در تابلوهای زیبا و پیچ پیچی + تصاویر


یک هنرمند آمریکایی خلاق تالوهای زیبایی را با استفاده از پیچ و رنگ طراحی و پیاده سازی کرده است که در نوع خود بی نظیر می باشند.نمونه هایی از این تابلوهای مدرن را در ادامه مشاهده کنید.