برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

زایمان پیرزن

زایمان پیرزن 46 سال پس از ازدواج + عکس


زنی که سالها پس از ادواجش طعم مادر شدن را تجربه نکرده بود حالا در سن 70 سالگی بچه دار شد .زایمان پیرزن بعد از 46 سال جسرت فرزند زیباترین لحظه ی عمرش را رقم زد.
پادشاهی

شاهی که فقط 20 دقیقه پادشاهی کرد! + عکس


ماجرای جالبی که در ادامه این مطلب میخوانید از لویی نوزدهم می باشد پادشاهی که فقط بیست دقیقه حکومت کرد و رکورد کوتاه ترین زمان سلطنت یک شاه را ثبت کرد.
خوردن بلال

چالش خوردن بلال با دریل و عاقبت این کار!


به تازگی چالشی برای خوردن بلال در فضای مجازی راه افتاده است.در این چالش جدید مردم باید یک ذرت را به وسیله یک مته گردان بخورند.پسری که شروع کننده این چالش است موفق به انجام این کار میشود اما دختر چینی در حال انجام این کار دچار حادثه میشود.
ثروتمندترین مرد دنیا

کیسه خوابی ثروتمندترین مرد دنیا


ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین مردان دنیا و صاحب کمپانی تسلا و اسپیس ایکس از راز زندگی خود پرده برداشت و ابراز کرد شبها در کیسه خواب به خواب می رود.
مارمولک دوسر

مارمولک دوسر در حال غذا خوردن! + تصاویر


تصاویری عجیب و در عین حال چندش آور را مشاهده میکنید که یک مارمولک دوسر در حین غذا خوردن از خود نشان می دهد این مارمولک وقتی غذا میخورد همزمان هردو سر خود را به سمت غذا می برد.
ذخیره لغات در ذهنتان

چگونگی ذخیره لغات در ذهنتان


در این گزارش قصد داریم چگونگی ذخیره لغات را در ذهنتان بیان کنیم که آیا این کار یه پدیده سازماندهی شده است یا خیر؟
به دنبال مادر

حاج زنبور عسل واقعی در چین به دنبال مادر! + تصاویر


ماجرای واقعی حاچ زنبور عسل در چین برای سه قلوهای چینی که مادرشان آن ها ترک کرده است رقم خورده است آنها برای یافتن مادر خود تاکنون به مناطق زیادی سفر کردند این سه قلوها توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.