دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

قوز پشتی

درمان قوژپشتی با ورزش


قوز کردن عادت بسیار غلطی است چرا که گذشته از نامناسب بودن وضعیت فیزیکی فرد باعث فشار آمدن به ریه و قلب می شود و همچنین قد فرد را کوتاه تر نشان می دهد.
معده

عوارض جبران ناپذیر مصرف داروهای معده


بسیاری از مشکلات معده با مصرف داروهایی که برای کاهش حالت اسیدیته معده تولید شده اند قابل درمان است اما باید بدانید که این داروها عوارض جانبی زیادی با خود به همراه دارند.
گربه

نوازش گربه ها میتواند شما را بکشد!


آیا شما از آن دسته افرادی هستید که گربه (مخصوصا بچه گربه) را دوست دارید؟ آیا در منزلتان گربه وجود دارد؟ آیا شما می دانید که این حیوان ملوس، ممکن است شما را بیمار کند؟
سردرد

علل بروز سردرد صبحگاهی چیست ؟


سردرد یک ناراحتی کمابیش غیرقابل تحمل است که در هر ساعتی از روز امکان بروز دارد اما عوامل مختلفی در ایجاد سردرد صبحگاهی دخیل هستند.
ایدز

نحوه رفتار مناسب با فرد مبتلا به ایدز


ایدز نوعی بیماری است که در دستگاه ایمنی و توسط ویروس نقص ایمنی (HIV) ایجاد می شود ایدز عمدتاً از طریق آمیزش جنسی (از جمله مقعدی و حتی دهانی) محافظت نشده، انتقال خون آلوده و سرسوزن آلوده و از مادر به فرزند در طول بارداری، زایمان یا شیردهی منتقل می گردد.
اوتیسم

راه های شناسایی و کنترل بیماری اوتیسم


درباره علت ابتلا به بیماری اوتیسم نظرات متفاوتی ارائه شده که هیچ کدام از آنها قطعیت ندارد و نمی توان گفت علت اصلی این اختلال هستند. ژنتیک یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین علت های بیماری اوتیسم به شمار می رود.
بیماری زبان

بیماری که علامتش روی زبان شماست


با نگاه به زبانتان متوجه چه چیزهایی می شوید؟ نوک زبان قرمز است یا آنکه لایه ی روی زبانتان تکه تکه شده است ؟ با شناخت علائم به بیماری های خفته بدنتان پی ببرید.