نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سفازولین

نکاتی مهم در رابطه با “سفازولین


از داروی سفازولین اکثرا برای پیشگری از بروز عفونت پس از عمل جراحی استفاده می شود که شکل دارویی “سفازولین” پودر مانند می باشد که در جهت تزریق درون ویال کاربرد دارد.
دیگوکسین

دیگوکسین” در چه مواردی کاربرد دارد ؟


اگر نارسایی قلبی دارید می توانید با مشاهده این مطلب از بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک در مورد تاثیرات “دیگوکسین” بر روی این بیماری اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.
خشکی مفاصل

دلایل خشکی مفاصل و راه های درمان


خشکی مفاصل به معنی کم شدن نعطاف مفاصل است و میتواند دلایل مختلفی داشته باشد, تمام دلایل و راه های درمان آن را در نمناک مشاهده کنید.
گلبول های سفید خون

دلایل بالا بودن تعداد گلبول های سفید خون


گلبول های سفید خون، سلاح مهم سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های عفونی هستند، یعنی هنگام ابتلا به یک بیماری عفونی (میکروبی)، گلبول های سفید خون با میکروب ها می جنگند واز بدن دفاع می کنند.
سم زدایی روده

سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز + دستور


برای جلوگیری از بروز بیماری ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم زدایی را می توان پیش گرفت، سم زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.
عمل لیزیک چشم

چه زمانی عمل لیزیک چشم در کودکان ضروری است


اختلاف شماره دو چشم کودک در مواقعی که بسیار زیاد باشد، به طوری که تجویز عینک برای وی با مشکلاتی همراه باشد، در صورت واجد شرایط بودن کودک برای عمل لیزیک چشم، پزشک به این امر ناچار خواهد بود.