نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

تعویض مفصل زانو

مراقبت های پس از عمل تعویض مفصل زانو


بعد از جراحی تعویض مفصل زانو باید از انجام ورزش های شدید بدنی اجتناب کرد. خم کردن شدید مفصل زانو ممکن است موجب آسیب دیدن آن شود پس باید از این کار اجتناب کرد.
تخلیه روده ها

نسخه تخلیه کامل روده ها در 20 دقیقه + دستور


مواقعی که بدن به دلیل اختلالات دفع در دچار مشکل می شود دردهای شدید بروز می کند که گاهی غیرقابل تحمل است ، پاکسازی و تخلیه روده ها از سموم بدن با نسخه ای فوری در این شرایط کارساز خواهد بود.
بیماری ام اس

چگونه بیماری ام اس را در مراحل اولیه شناسایی کنیم


روشهای مختلفی برای شناسایی بیماری ام اس وجود دارد ولی هیچکدام از این روش ها نمی توانند به تنهایی تشخیص بیماری را مسجل نمایند بلکه این روش ها تنها تائید کننده علائم و نشانه هایی که از طریق صحبت با بیمار بدست می آید.
درمان سرطان با آب هویج

راز زنی که با آب هویج سرطان خود را درمان کرد


درمان سرطان با آب هویج ! مگر ممکن است بیماری با سلول های سخت و گاهی درمان ناپذیر با مصرف یک لیوان آبمیوه به کل نابود شود؟ یکی از نویسندگان بنام با پیش گرفتن روشی موفق به درمان کامل سرطان روده خود شد.
درمان درد بدن

درمان دردهای بدن فقط در 1 دقیقه + روش


احساس درد در قسمت های مختلف بدن که مربوط به عضلات می شود را در منزل می توان رفع کرد ، ماساژ هایی برای بخش ها مختلف می تواند در برنامه چند دقیقه ای درمان درد بدن گنجانده شود.
بیماری متابولیک

علائم بیماری متابولیک در کودکان


تأخیر در تشخیص و درمان بیماری های متابولیک بسیارخطرناک است زیرابه ازای هر ماه تأخیر در تشخیص و درمان بیماری های متابولیک ارثی، ظرفیت ضریب هوشی کودک 5/4 واحد کاهش می یابد.
وبا شربت نذری

توزیع شربت نذری با طعم و مزه وبا!


یکی از نکات مهم بهداشتی در ایام محرم دقت در توزیع و مصرف غذا و نوشیدنی های نذری است ، بعد از هشدار انتقال وبا شربت نذری باید با دقت بیشتری آماده شود.