نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

تومورهای مغزی

چه عواملی در بروز تومورهای مغزی دخیل هستند


متاسفانه برای تومورهای مغزی، غربالگری خاصی وجود ندارد و در برخی موارد بیماری علائم خاصی نداشته و بطور اتفاقی کشف می شود و در بسیاری موارد نیز فرد با علائم غیر اختصاصی به پزشک مراجعه می کند.
گرفتگی عضلات

علت گرفتگی عضلات پا در شب


هنگامی که گرفتگی عضله پا در نیمه شب را تجربه می کنید، تقریبا احساس فلج شدن به شما دست می دهد. بر همین اساس است که آگاهی از چگونگی رسیدگی به این وضعیت و کسب آرامش و کاهش درد پس از آن اهمیت دارد.
استیل سیستئین

کاربرد و اثرات داروی “استیل سیستئین


کاربرد اصلی این دارو در مسمومیت با استامینوفن و نیز جهت کمک به دفع خلط مجاری تنفسی بکار می رود.در ادامه می توانید تمامی کاربرد های دیگر “استیل سیستئین” را در نمناک مشاهده نمایید.
پرازوسین

شیوه مصرف و تاثیرات “پرازوسین


از داروی پرازوسین به عنوان کاهنده فشار خون در بین اجتماع یاد می شود که شما در ادامه این مطلب از سایت نمناک می توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با “پرازوسین” به دست آورید.
جلوگیری از انعقاد خون

7 مورد مهم برای جلوگیری از انعقاد خون


عوارض ایجاد لخته در رگهای خونی بسیار جدی و تهدید برانگیز هستند پس لازم است برای حفظ سلامتی بدن و جلوگیری از انعقاد خون برخی از نکات را در سبک زندگی خود بیشتر رعایت کنیم.
غش کردن

علت غش کردن و سنکوپ چیست؟


هنگامی جریان خون به مغز کم شود قدرت هوشیاری از بین رفته و فرد غش میکند, در ادامه همه چیز را درباره غش کردن و سنکوپ ملاحظه کنید.
افسردگی

علائم جسمی و فیزیکی افسردگی و اضطراب


افسردگی می تواند باعث بروز علایم جسمی (فیزیکی) نیز بشود. افراد افسرده اغلب به این نتیجه می رسند که آنها دارای یک بیماری جسمی هستند زیرا احساس خستگی زیاد و درد دارند.
بتاهیستین

نحوه عملکرد “بتاهیستین” و تاثیرات آن


برای درمان منییر از داروی “بتاهیستین” استفاده می شود که شما در ادامه این مطلب از بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.