برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

کلکسیون اسلحه صدام

کلکسیون اسلحه های طلایی صدام + تصاویر


مجموعه ای از اسلحه های جنگی و گرانقیمت صدام حسین عبدالمجید تکریتی که این سلاح به شکل خاص و منحصر به فرد از روکش طلایی ساخته و نگهداری شده اند را مشاهده می کنید.
نابینا

زن جوان خودش را نابینا کرد! + عکس


زنی 30 ساله که مدتها تلاش کرد تا چشمان خود را نابینا کند پس از سالها توانست به آرزوی خود برسد.این خانم جوان اعتراف کرد که آرامش خود را یافته است.
عکس های فانتزی

عکس های فانتزی از کودکان


عکاس رومانیایی GabeTomoiaga با ابتکار و خلاقیت هرچه تمام و با کمک عکس ها جهان رنگارنگی را خلق نموده که نشان دهنده سه فرزندش و دنیای کودکی آنهاست.
بزرگترین غذاهای دنیا

عکس بزرگترین و جالب ترین غذاهای دنیا


در ادامه با چند مورد از بزرگترین غذاهای دنیا که در کتاب گینس ثبت شده اند آشنا شوید،این خوراکی های بزرگ با مشارکت چندین نفر تهیه شده اند تا رکوردی ویژه ای به خود اختصاص دهند.
اس ام اس نیروی انتظامی

اس ام اس تبریک روز نیروی انتظامی


به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی گلچینی از زیباترین متن ها برای تبریک و بزرگداشت این هفته در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم. با اس ام اس نیروی انتظامی همراه ما باشید.
چشم ماهی

چشم های عجیب و غریب یک ماهی! + عکس


در اعماق دریاها و اقیانوسها همیشه چیزهای جالبی وجود داره که می تونن ما رو شگفت زده کنند عکس زیر از یک نوع ماهی جالب به اسم ماهی چشم حبابی که متفاوت تر از سایر ماهی هاست.
ساختن دهان

ساختن دهان برای دختر 3 ساله بدون دهان! + تصاویر


ساختن‎ دهان ‎برای‎ دختر بدون دهان! خبر عجیب دیگری از دنیای پزشکی است که جراحان فیلیپینی را به سعی و تلاش وا داشته تا برای دختر 3 ساله ای که بدون دهان متولد شده است اقدام به باز کردن دهان بسته این کودک کنند.