نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

تکنولوژی

خطرات تکنولوژی بر سلامتی


بی شک همه ی ما از کاربرد تکنولوژی بهرمندیم و مدام با آنها سروکار داریم که این مسئله تا حدودی خطر ساز بوده و ممکن است آسیب های جدیدی برای ما ایجاد کند.
جوش شیرین

کاربرد و خاصیت عجیب جوش شیرین


شاید برای خیلی از مردم این سوال مطرح باشد، که جوش شیرین چگونه درست می شود، مضرات آن چیست، کجاها استفاده می شود، آیا مفید هم هست یا نه،... مادر این بخش مطالبی در مورد جوش شیرین را برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.
کفش

پیامدهای ورود به خانه با کفش


آمار 96 درصدی وجود باکتری های کلی فرم و ای کولای در بخش خارجی کفش ها نشانگر تماس مکرر آنها با مواد دفعی است که احتمالا از کف توالت های عمومی یا تماس با مدفوع حیوانات در فضای خارجی سرچشمه می گیرند.
ویتامین ث

نشانه ها و عوارض جدی کمبود ویتامین ث


کمبود ویتامین های مختلف در بدن نشانه ها و عوارضی دارند که زنگ خطری برای سلامت است. در این بخش قصد داریم نشانه ها و عوارض جدی کمبود" ویتامین ث " را برایتان بگوییم.
زنان ژاپنی

راز طول عمر و چاق نشدن زنان ژاپنی


طول عمر زنان ژاپنی به شکل قابل توجهی بالاست. علاوه بر این ژاپنی ها بخصوص زنان ژاپنی چاق نمی شوند و قریب به اتفاق آنها روی وزن ایده آل هستند.
کفش طبی

خصوصیات یک کفش طبی ارتوپدی مناسب


کفش طبی ویا کفی هاوظیفه اصلاح کردن انواع ناهنجاری های بدن و الگوهای غلط راه رفتن را دارند و هدف از ساخت آنها فراهم کردن شرایط مطلوب برای ایستادن و راه رفتن و دویدن است.